Asociacija

Jau 15 metų LNTPA vienija darbščiausius, kūrybiškus nekilnojamojo turto vystytojus – atsakingus Lietuvos miestų kūrėjus. Tai plėtotojai, kurie noriai įsipareigoja savo auginamam miestui ir jo gyventojams, kad kiekvienas miestas turėtų tinkamas erdves ne tik gyventi, bet ir kurti, dirbti. Pilietiško ir sumanaus verslo atsakomybė – rūpintis ir aiškia, skaidria ir prognozuojama investicijoms palankia verslo aplinka, todėl LNTPA nariai aktyviai dalyvauja savo srities teisėkūroje. Norėdami sukurti harmoningą, jaukų miestą visiems turime dalyvauti diskusijose kartu su architektais, planuotojais ir bendruomenėmis.

DIREKTORIUS

M_Statulevicius

Mindaugas Statulevičius 

Baigė Verslo vadybos ir administravimo bakalauro ir magistro studijas Vilniaus Gedimino Technikos Universitete. Nuo 2003 m. dirbo Vilniaus m. savivaldybės administracijos Ekonomikos departamente, vadovavo Investicijų poskyriui, Ekonominės plėtros skyriui. Atsakingas už Vilniaus miesto savivaldybės investicinių projektų, rengtų viešosios-privačios partnerystės būdu švietimo, miesto ūkio, pramogų bei teritorijų vystymo ir koncesijų sveikatos priežiūros srityse vykdymą. Nuo 2007 m. dirba Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijoje, o nuo 2010 m. jai vadovauja. Taip pat yra Tarptautinės nekilnojamojo turto federacijos FIABCI padalinio FIABCI-Baltics prezidentas (nuo 2014 m.),  Lietuvos statybų technologinės platformos valdybos narys (nuo 2013 m.) ir Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto Nekilnojamojo turto vadybos katedros ekspertas (nuo 2011 m.). Yra vienas iš universitetų studentams skirto vadovėlio “Darnus nekilnojamojo turto vystymas” (2012 m.) bendraautorių.

 

BUVĘ VADOVAI

D_Bardauskiene

Doc. Dr. Dalia Bardauskienė (vadovavo LNTPA 2007 – 2010 m.)
Lietuvos architektų sąjungos ir ISOCARP – tarptautinės miestų bei regionų planuotojų bendrijos narė.
LNTPA asociacija yra nauja, jauna ir atsakinga visuomenės grupė. Ji vienija siekiančius idealių darnaus vystymosi tikslų ir aiškios verslo aplinkos, investuoja į žinias ir glaudžiai bendradarbiauja su akademine bendruomene, gyventojų bendruomenėmis, valdžia ir verslo partneriais. Sumanūs ir atsakingi prieš visuomenę vystytojai yra harmoningos aplinkos, o drauge ir pažangios  Lietuvos kūrėjai.

 J_Ragauskas

Jonas Ragauskas (vadovavo LNTPA 2004 – 2007 m.)