Apdovanotų interjero dizainerių nemokamos konsultacijos Būsto mugėje

Būsto mugės metu iš anksto užsiregistravusius dalyvius konsultuos pripažinti interjero dizaineriai. Kviečiame mugės metu pasinaudoti galimybe  ir išklausyti profesionalų patarimus kaip įsirengti savo svajonių namus.

Registruokitės nemokamoms individualioms interjero dizainerių konsultacijoms Jums tinkamu laiku skambindami tel. 8 5 262 0350

Gitana

Gitana Valavičiūtė

Su Jumis susitiks architektė-dizainerė Gitana Valavičiūtė, jos specializacija – spalva, apšvietimas, baldų projektavimas. Ir tai ne tik specializacija, jos sprendimai pripažinti geriausiais konkurse „Metų interjeras / Auksinė paletė‘13“ konkurse.

Gitanos moto – „jaukūs ir šilti namai dvelkiantys ramybe ir lietuviška dvasia“.

 

 

Andrius Bycenkovas

Andrius Byčenkovas

Konsultacijas teiks daugkartinis įvairių interjero konkursų nugalėtojas Andrius Byčenkovas. Jis tvirtina, kad erdvės pajautimas suteikia galimybę ją „prijaukinti”. Tinkamai sužaidus tam tikromis priemonėmis galima sukurti jaukius namus.

Eugenijus Bycenkovas

Eugenijus Byčenkovas

Patarimais dalinsis Eugenijus Byčenkovas – Casablanca studijos architektas, kuriantis konceptualią architektūra bei interjerą. Studijos pavadinimas Casablanca (ispaniškai – baltas namas) išreiškia požiūrį į kūrybinį procesą bei rezultatą – skaidrų, lengvą ir funkcionalų produktą.