Aukcione parduodamas SPA viešbutis „Belvilis“

Nekilnojamojo turto paslaugų bendrovės „Ober-Haus“ rengiamame viešame aukcione parduodamas Molėtų rajone esantis SPA viešbutis „Belvilis“. Pradinė viešbučio pardavimo kaina – 2,5 mln. eurų.

2005 metais pastatyto komplekso paskirtis – SPA, viešbutis, konferencijų centras. Pirkėjams siūlomas šiuo metu veikiantis viešbutis kartu su esamais statiniais ir žemės sklypais. Bendras parduodamų žemės sklypų plotas yra 3,8 ha, bendras pastatų plotas siekia beveik 2.300 m². Pastatų kompleksą sudaro viešbutis, 7 poilsio nameliai, teniso kortai, estrada bei kiti inžineriniai statiniai. Visi statiniai tvarkingos būklės, eksploatuojami ir parduodami su visa juose esančia įranga, baldais, interjero detalėmis. „Projektas įgyvendintas unikalioje vietoje – Labanoro girios pašonėje, ant Bebrusų ežero kranto. Sutvarkyta aplinkinė teritorija – įrengti dviračių takai, sutvarkyta ežero pakrantė ir paplūdimys, sukurtas modernus centras“, – pasakoja Darius Tumas, „Ober-Haus“ Vyresnysis komercinio NT konsultantas.

Centras pritaikytas turizmo paslaugų teikimo veiklos vykdymui ne tik vasaros, bet ir šaltuoju metų laiku: čia vyksta mokymai, konferencijų ir seminarų organizavimas, visus metus teikiamos apgyvendinimo, maitinimo paslaugos, veikia baseinas ir pirtys. „Aukcionas turėtų sudominti investuotojus, kurie planavo ir galvojo apie panašų verslą. Įsigydamas jau veikiantį viešbutį, pirkėjas aplenks planavimo, projektavimo ir statybos procedūras, neteks ieškoti darbuotojų ir jų apmokyti – čia viskas paruošta ir veikia. Pirkėjas galės tęsti sėkmingai veikiantį verslą su žinomu ir gerą reputaciją turinčiu SPA viešbutis „Belvilis“ vardu, tuo pačiu plėsti paslaugų spektrą arba pritaikyti esamą centrą savo reikmėms, pavyzdžiui, sanatorijai, reabilitacijai“, – teigia D. Tumas.

Paraiškos priimamos iki šių metų spalio 17 d., 12.00 val. elektroniniu paštu aukcionas@ober-haus.lt ir raimundas.mickunas@baltichearts.lt

Daugiau informacijos apie parduodamą objektą ir aukcioną www.ober-haus.lt/aukcionas