„Baltic Asset Management“ investuoja 4 mln. eurų į naują NT projektą Naujininkuose

Gyvenamuosius ir komercinius projektus sėkmingai įgyvendinanti bendrovė „Baltic Asset Management“ investuoja 4 mln. eurų į dviejų mažaaukščių gyvenamųjų namų projektą Naujininkuose. Naujos statybos projektas „Ramu Du“ įsikurs Brolių g. 16 ir nekilnojamojo turto rinką Vilniuje papildys 56 butais.

Pasak įmonės generalinio direktoriaus Ugniaus Latvio, Naujininkų dalis, besiribojanti su Naujamiesčiu, šiuo metu jau pasiekusį panašų etapą, kuris prieš kelis metus paklojo pamatus Naujamiesčiui tapti vienu perspektyviausių Vilniaus miesto rajonų. „Dėl Vilniaus miesto savivaldybės planų pertvarkyti Naujininkų rajoną ir jį prijungti prie centrinės miesto dalies, pastaraisiais metais šis rajonas sulaukia vis daugiau privataus verslo investicijų – kuriasi verslo centrai ir atstovybės. Naujamiestis ribojasi tiek su Naujamiesčiu, tiek su Senamiesčiu, tad šio rajono prijungimas prie centrinės miesto dalies yra neišvengiamas. Visai šalia startuosiančio „Ramu Du“ kitame mūsų plėtojamame projekte „Storyline“ dar neužbaigus statybų, jau parduota daugiau nei 90 proc. butų. Šioje Naujamiesčio dalyje investuoti panorome pirmieji, tačiau jau dabar matome, kad NT rinkai stebint mūsų sėkmingo projekto pavyzdį, atsirado ir kitų plėtotojų investicijų bei planų. Net neabejojame, kad tokį pozityvų pokytį su „Ramu Du“ projektu įkvėpsime ir Naujininkuose“, – teigia „Baltic Asset Management“ vadovas U. Latvys.

Projektą sudaro du keturių aukštų namai, kiekviename iš jų bus po 28 butus. Pirkėjai galės rinktis būstą nuo 23 kv. m iki 55 kv. m. Butų kainos sieks nuo 52 600 iki 113 900 eurų, kvadratinio metro kaina – nuo 1874 Eur/kvą m. Projekto pabaiga numatyta 2021 metų IV ketvirtį, statybos jau pradėtos.

„Ramu Du“ architekto teigimu, projektas yra išskirtinėje vietoje – apželdintoje ir parką primenančioje aplinkoje. „Sklype gausu tiek smulkios augmenijos, tiek ilgaamžių vertingų medžių, aplink išsidėstę mažaaukščiai, daugiabučiai pastatai ir vaikų darželiai. Pati vieta reikalauja projekto, kuris tiek savo architektūrine raiška, tiek techniniais sprendiniais leistų mėgautis komfortišku gyvenimu. Projektuojamas žaliasis vidinis kiemas tarsi įsilieja į aplinkinį apželdinimą ir sukuria galimybę burtis bendruomenei. Nevalia pamiršti, kad namai kuriami visų pirma galvojant apie ten gyvensiančiuosius ir gyvenančius, todėl stengtasi formuoti daugiau ir skirtingų erdvių. Projekto architektūroje panaudoti sprendiniai – klinkeris, suapvalinti pastato kampai – šiai dienai atrodo labiau tinkami Naujamiesčio ar net Senamiesčio rajonams, bet esame tikri, kad po kelių metų ir Naujininkai tiek savo įvaizdžiu, tiek kokybe keisis ir tikrai galės pasigirti kokybiškos bei išskirtinės architektūros pavyzdžiais. Juolab, kad ta pradžia jau padaryta“, – sako architektūros studijos „AEXN“ vadovas Tomas Grunskis.

Būsimi „Ramu Du“ naujakuriai šiame A+ energinės klasės projekte turės visus iki smulkmenų apgalvotus ir reikalingiausius techninius ir komforto sprendimus: grindinį šildymą ir rekuperacinę sistemą, butuose suprojektuotus balkonus arba terasas, atversiančius vaizdą į supančią žalumą, požeminę ir antžemines automobilių stovėjimo aikšteles, uždarą vidinį kiemą netrukdomam gyventojų poilsiui ir atitrūkimui nuo čia pat namų esančio miesto centro.

„Šiuo projektu pirkėjams norime parodyti, kad vis labiau skubančiame pasaulyje ir chaotiškoje kasdienybėje namai turi būti ta vieta, kurioje gali sustoti, atsikvėpti ir pasimėgauti akimirka. Tai tarsi tylos pauzė, nors taip arti miesto šurmulio“, – sako „Baltic Asset Management“ vadovas Ugnius Latvys.

„Baltic Asset Management“ metų pradžioje už 5 mln. eurų įsigijo viešbutį „Ecotel“ centrinėje miesto dalyje, kur planuoja dar šiemet Vilniaus NT rinkai pasiūlyti mažų butų nuomos projektą. Dar vienas „co-living“ tipo projektas taip pat planuojamas ir Naujamiestyje. Bendrovė šiuo metu taip pat plėtoja gyvenamąjį pastatą „Storyline“ Naujamiesčio ir Stoties rajonų sankirtoje, didžiausią Baltijos šalyse loftų projektą „Freiheit“ bei pirmąjį loftų projektą Karoliniškėse „Cosmo lofts“. Įmonės investicijos šiais metais sieks daugiau nei 20 mln. eurų, o sostinės NT rinką papildys beveik 900 naujų turtinių vienetų.