„Baltic Engineers“ tampa “Be Live”

Lietuvos nekinojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narė „Baltic Engineers“ bendrovė keičia pavadinimą į „Be Live“, pabrėždama, kad jau išaugo vien tik inžineriją akcentuojantį pavadinimą. Pasak įmonės atstovų, paslaugų esmė ir didžiausia pridėtinė vertė ilgainiui išsiplėtė į kokybišką kūrybą, kompleksinį statybų konsultavimą, visišką idėjų įgyvendinimą iki rakto.

Pristatydama naująjį prekės ženklą „Be Live” kviečia priimti šių dienų iššūkį kurti patogesnius žmonėms, išmanius, derančius su gamta pastatus. Kartu jis atspindi  ir visos LNTPA bendruomenės puoselėjamas tvarumo vertybes.

“Drauge su klientais ir partneriais, kuriame pastato gyvenimo istoriją nuo idėjos, santykio su aplinka, santykio su žmonėmis paieškos. Vėliau, pasitelkiant pažangiausias skaitmenines 3D BIM projektavimo technologijas, idėjoms padedame įgauti architektūrinį,
inžinerinį pavidalą, dar vėliau – jas įgyvendiname techniškai,” – kalba Aušra Bliodnieka, “Be Live” biuro vadovė.

Šiandien “Be Live” teikia integruotas statybos projektų ir statybos procesų valdymo paslaugas, kurios apima ne tik projektuojamus architektūrinius, inžinerinius sprendimus, bet ir vykdomą generalinę projektų rangą. “Be Live” savo veiklą pradėjo prieš dvidešimtį metų nuo pastatų renovacijos ir inžinerinio konsultavimo. Per tą laiką įgyvendino daugiau nei 500 projektų.

Pasak įmonės atstovės, kol kas juridinis UAB „Baltic Engineers“ pavadinimas lieka nepakitęs, todėl klientams jokių
papildomų formalumų ar nepatogumų naujasis bendrovės prekės ženklas nesukels.