Buvusiuose „Vilniaus balduose“ – naujas „Kartlando“ kartodromas

2023 m. rugpjūčio 28 d. Vilniuje, Savanorių pr. 178B, valdomame „Inreal“ grupės, trasas atvers naujas kartodromas. Buvusiame „Vilniaus baldų“ beveik 5800 kv.m baldinių plokščių apdirbimo ceche sukurtas „Kartlando“ pramogų parkas.

„Naujai įveiklinti 7 ha teritoriją nėra paprasta užduotis, bet turim viziją, kad ilgalaikėje perspektyvoje ši vieta galėtų tapti dar vienu puikiu Vilniaus pramoninių teritorijų konversijos pavyzdžiu, atsiverti miestui, verslui ir gyvenimui. Tokių nuomininkų kaip „Kartlandas“ atėjimas pritraukia bendraminčius ir spartina progresą. Prie susiformavusio branduolio jungiasi vis nauji verslai – bendruomenė auga ir stiprėja, o vieta keičia savo veidą“, – sako „Inreal valdymo“ Nuomos skyriaus vadovas Vadim Davliaševič. Šiuo metu jau yra išnuomota 80 proc. (31 960 kv.m) buvusių „Vilniaus baldų“ pastatų.

„Tai jau penktasis mūsų įrengiamas ir į gyvenimą paleidžiamas „Kartlandas“, todėl į „Kartlandas MAX“ sudėjome viską ką išmokome labiausiai. Vilniuje nėra daug vietų, pastatų, kur techniškai galima būtų įkurti kartodromą. Reikalingas didelis plotas, natūralus apšvietimas, nes tai ne sandėlis, o žmonių pramogavimo vieta. Būtina patogi susisiekimo infrastruktūra, matomumas ir pan. Taip sutapo, kad būtent tuo pačiu laiku baiginėjosi viena iš mūsų nuomos sutarčių, tai nusprendėme keltis į beveik 3 kartus erdvesnes patalpas. Ši vieta Savanorių prospekte mums tiko 9 iš 10 balų“, – teigia „Kartlando“ vadovas Mantas Krivickas.

Pritaikant patalpas veiklai įrengta nauja danga kartingų trasoms, jaukus svečių kambarys kuriame vyksta renginių vaišės, susitikimai arba patogiai laiką leidžia vaikus atlydintys tėčiai ir mamos. „Šiame kartodrome mes turėsime 5 rūšių kartingus skirtingoms amžiaus ir įgūdžių grupėms – nuo trimečių „lėliukų“ iki jų močiučių, kurios nemoka vairuoti, bet gali važiuoti kaip keleiviai. Mažiausieji turės net savo atskirą trasą“, – teigia M. Krivickas. Anot jo, sėkmė šiame versle yra tada, kai sugebama pasiūlyti pramogą kuo platesniam, įvairesniam žmonių ratui.