„Incorpus” papildė LNTPA gretas

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių prisijungė statybų valdymo bendrovė „Incorpus“. Jau 16 metus rinkoje veikianti bendrovė turi 35 darbuotojus ir yra viena lyderiaujančių įmonių NT ir statybos valdymo sektoriuje.

„Esame aktyvus NT projektų dalyvis, turintis praktinės patirties, žinantis problematiką bei tobulintinus sisteminius klausimus. Patirtis NT projektų tiek projektavimo tiek statybos valdyme, manome, gali reikšmingai prisidėti prie asociacijos dialogo su valdžios institucijomis praktinėmis įžvalgomis bei siūlymais, todėl tikime savo indėlio efektyvumu bendrame asociacijos siekyje – siekti verslui pagrįsto veikimo aplinkos“, – teigia Darius Čepokas, „Incorpus“ vadovas.

Paklaustas, kas lėmė tapti LNTPA bendruomenės dalimi, D. Čepokas teigia, kad stiprus organizacijos įvaizdis, aktyvi veikla ir kitų partnerių rekomendacijos: „Stebint profesionalią asociacijos komunikaciją ir veiklas, supranti, kad nori prisidėti ir įnešti savo indėlį į NT rinkai aktualių problemų sprendimus. Turime prisiimti atsakomybę ir aktyviai dalyvauti NT vystymo verslo aplinkos gerinimo procesuose, geriau pažinti savo klientus būnant arčiau jų“, – kalba „Incorpus“ vadovas.

Apie LNTPA
LNTPA vienija 76 įmones: vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Yra NT akademijos mokymų iniciatorė ir įgyvendintoja. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai ir NT akademijos idėjos autorė ir įgyvendintoja.