INREAL grupė tapo Nacionaline Nugalėtoja Europos verslo apdovanojimuose

2019 m. rugsėjo 12 d.

INREAL grupė ketvirtą kartą tapo Nacionaline Nugalėtoja 2019 metų prestižiniame Europos verslo apdovanojimų (European Business Awards) konkurse. Šįkart – Inovacijų kategorijoje, kurioje dalyvavo pristatydama „Labas, Jūra!“ projektą Kuršių nerijoje. Konkurso teisėjai, tarp kurių yra verslo lyderiai, politikai ir mokslininkai, išrinko INREAL grupę ir kitas 363 Europos įmones iš 2753, praėjusių antrąjį konkurso etapą – „Ones to Watch“. Iš viso konkurse dalyvauja virš 120 000 įmonių iš 33 Europos šalių.
Smagu, kad mūsų veikla ir sukurti darnūs ir inovatyvūs projektai matomi ne tik Lietuvoje, bet ir Europos kontekste. Šiuo atveju, tokios jautrios nekilnojamojo turto plėtros požiūriu teritorijos Kuršių nerijoje rekonstrukcija-konversija buvo įvertinta aukščiausiu lygiu viename didžiausių Europos verslo konkursų“, – sakė INREAL direktorius Gediminas Pruskus.
Adrian Tripp, Europos verslo apdovanojimų, generalinis direktorius, teigė: „Tai – ženklus INREAL grupės, savo srities lyderio, pasiekimas. Būti išrinktu Nacionaliniu Nugalėtoju reiškia būti inovatyviu, etišku, sėkmingu ir vienu geriausių verslų Europoje. Linkiu INREAL grupei kuo geriausios kloties paskutiniame ture“.
Finalinis Europos verslo apdovanojimų konkurso etapas ir GALA ceremonija įvyks š.m. gruodžio 3-4 d. Varšuvoje.
Į antrąjį Europos verslo apdovanojimų konkurso – „Once to Watch“ – etapą buvo išrinktos 46 Lietuvos įmonės. Iš jų 12 suteiktas Nacionalinio Nugalėtojo vardas.