INREAL tarpininkaus nuomojant „Lietuvos energijos“ grupės NT

2019 m. kovo 6 d., Vilnius.

„Lietuvos energijos gamyba“ ir „Inreal“ pasirašė nekilnojamojo turto (NT) nuomos tarpininkavimo paslaugų sutartį. Ja „Inreal“ įsipareigojo rasti nuomininkus šiuo metu nenaudojamiems bendrovės „Lietuvos energijos gamyba“ pastatams ir patalpoms Vilniuje ir Elektrėnuose. Bendras patalpų plotas – 36 000 kv. m. Iš jų 26 000 kv. m yra gamybos, pramonės, sandėliavimo paskirties, likusios – administracinės patalpos.

Demontavus pirmuosius šešis Elektrėnų komplekso blokus ir priėmus sprendimą toliau konservuoti Vilniaus trečiąją termofikacinę elektrinę, atsirado daug nenaudojamų patalpų. Jų nuoma padės „Lietuvos energijos gamybai“ efektyviau išnaudoti bendrovės valdomą turtą. Esminis šių patalpų privalumas – puikiai išvystyta elektros energijos tiekimo, logistikos ir susisiekimo infrastruktūra, taip pat – gamybine veikla užsiimančioms įmonėms patogi lokacija“, – teigia „Lietuvos energijos gamybos“ finansų ir administravimo direktorius Mindaugas Kvekšas.

Gamybinių patalpų nuomos rinkoje pasirinkimas yra ribotas, kadangi vystytojai nestato tokių objektų neturėdami joms pirkėjo ar nuomininko. Smulkieji bei vidutiniai gamintojai dažniausiai dairosi patalpų nuomai. Į šį klientą ir orientuojamės. „Lietuvos energijos gamybos“ patalpose instaliuoti išskirtiniai elektros galingumai, ir tai kiekvienai gamyba užsiimančiai įmonei – tikrai įdomus faktas“, – sako „Inreal“ Tarpininkavimo departamento vadovas Julius Belanoška.

Nuomojamas nekilnojamasis turtas yra Vilniuje (Jočionių g. 13, Titnago g. 34) ir Elektrėnuose (Elektrinės g. 21, 21E, 22, 23). Mažiausias nuomojamas plotas – 200 kv. m, didžiausias – 12000 kv. m. Nuomojami pastatai ir patalpos yra geros būklės, teritorijos – saugomos. Yra galimybė pritaikyti patalpas individualiems nuomininkų poreikiams. Patalpos pasižymi didelėmis erdvėmis bei išskirtinėmis elektros galios galimybėmis (maksimali galia – 24 MW).