Lietuvoje startuoja pasaulyje didžiausia bandymų erdvė PropTech įmonėms

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija pasaulinėje nekilnojamojo turto parodoje MIPIM Kanuose pristatė RealBox – didžiausią Proptech įmonių bandymams skirtą erdvę pasaulyje. RealBox sudaro 48 biurų, prekybos ir gyvenamieji pastatai, atviri įvairioms nekilnojamojo turto technologijoms.

 

RealBox- tai pirmoji tokio dydžio PropTech technologijų bandymams  ir testavimui skirta erdvė, orientuota į visame pasaulyje veikiančias įmones ir kviečianti įvairius sprendimus išbandyti Lietuvoje. Projektas skirtas įmonėms, kuriančias nekilnojamojo turto technologijas didžiųjų duomenų, virtualios realybės, programinės įrangos, parkavimo, energetikos, protingo miesto ir kitose srityse.

 

PropTech yra sparčiai auganti technologijų sritis, kuri keičia mūsų suvokimą apie biurus, gyvenamuosius pastatus, net automobilių parkavimą. Su RealBox, mes siūlome eksperimentų erdvę, visoms šioje srityje dirbančioms įmonėms, atvykti ir išbandyti savo idėjas realybėje“, – sako Justina Juršytė, RealBox projekto vadovė.

 

Technologijų įmonėms siūloma rinktis iš 48 pastatų ir daugiau nei 930,000 kvadratinių metrų dviejuose didžiausiuose Lietuvos miestuose Vilniuje ir Kaune. Tai gyvenamieji, daugiafunkciai ir komercinės paskirties pastatai. Tarp jų yra didžiausi Lietuvoje prekybos centrai, užimantys apie  300,000 kvadratinių metrų bendro ploto.

 

“PropTech Baltic bendruomenė, vienijanti šioje srityje dirbančius plėtotojus ir technologijų įmones, yra viena sparčiausiai augančių. Su RealBox projektu žengiame dar vieną žingsnį pakviesdami pasaulines įmones Lietuvą, kur turime visas galimybes tapti vienu svarbiausių PropTech centrų Europoje”, – sako Mindaugas Statulevičius, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos vadovas ir vienas iš PropTech Baltic bendruomenės įkūrėjų.

 

 

Papildoma informacija

PropTech Baltic yra bendruomenė kuri jungia startuolius ir vystytojus nekilnojamojo turto sektoriuje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. PropTech Baltic bendruomenę šiandien sudaro apie 300 narių Baltijos šalyse.

 

www.proptechbaltic.com/realbox