„Lithome“ papildė LNTPA gretas

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių prisijungė NT plėtros bendrovė „Lithome“, rinkoje skaičiuojanti 11 savo veikos metus.

Pasak įmonės, tapti LNTP asociacijos nariais paskatino NT plėtros įmonių bendruomeniškumas ir suvokimas, kad kartu su socialiniais partneriais ir valdžios institucijomis galime siekti bendrų tikslų vystant projektus ir inicijuojant įstatymų pakeitimus statybų sektoriuje. Narystė šioje organizacijoje mums atveria daugiau galimybių bendradarbiavimui ir tobulėjimui.

„Lithome“ atstovai akcentuoja, kad kartais labai trūksta naudingos teisinės informacijos priimant sprendimus. Dažnai NT plėtotojai susiduria su biurokratinėmis pinklėmis, todėl tikimasi, kad buvimas bendruomenėje leis jaustis dar tvirčiau vystant drąsius, įdomius ir nestandartinius projektus.

„Tapę LNTP bendruomenės dalimi galėsime dalintis gerąja savo praktika ir patirtimi su nekilnojamojo turto vystytojų bendruomene. Manome, kad dalyvaudami asociacijos veikloje aktyviai prisidėsime prie tvaresnio Vilniaus miesto aplinkos kūrimo“, – teigiama bendrovės pranešime.

Apie LNTPA
LNTPA vienija 76 įmones: vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Yra NT akademijos mokymų iniciatorė ir įgyvendintoja. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai ir NT akademijos idėjos autorė ir įgyvendintoja.