LNTPA dėkoja partneriams: pristatys iniciatyvą REKOMENDUOJAM!

Nors iki pandemijos Lietuvos nekilnojamojo turto rinka išgyveno pakilimą, šiandien joje tvyro neapibrėžtumas bei nežinomybė. Suprantama, tai liečia ne tik Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narius, bet ir tuos, kurie kartu įgyvendino naujus projektus – paslaugų teikėjus.

Visgi nugalėti šiandienos negandas lengviau ir paprasčiau, kai visi veikia išvien. Todėl atsižvelgdama į dabartinę situaciją, norėdama atsidėkoti paslaugų teikėjams už vertingą partnerystę bei palaikyti juos šiuo periodu, LNTPA pradeda iniciatyvą REKOMENDUOJAM!

Šia iniciatyva norima atkreipti dėmesį į profesionalius paslaugų teikėjus, turinčius ilgametę darbo nekilnojamojo turto sektoriuje patirtį bei LNTPA narių pasitikėjimą. Iš viso LNTPA nariai atrinks kelias dešimtis statybos, namų apdailos, interjero bei kitų sričių specialistų ir įmonių, pasiruošusių suteikti paslaugas Lietuvos gyventojams, kurie nori įsirengti ar atnaujinti savo namus, sodybas, kitus pastatus.

Atrinktų geriausių specialistų kontaktus bus galima rasti specialiai šiam projektui sukurtame interneto tinklalapyje.

LNTPA prie šios iniciatyvios kviečia prisijungti ir kitas įmones bei asociacijas, kurios gali pasidalinti rekomendacijomis apie įvairių savo sričių profesionalus. Palaikykime vieni kitus – juk šiandien palaikymas ir savitarpio pagalba yra kaip niekad svarbu!

 

Daugiau informacijos – jau netrukus.