LNTPA gretos plečiasi – prisijungė PRIMUS

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių prisijungė verslo teisės kontora PRIMUS. Nuo 2011 m. Baltijos šalyse veikiančios įmonės viena pagrindinių veiklos sričių – nekilnojamojo turto sandoriai ir ginčai.

Pasak bendrovės atstovų, šioje srityje yra sukaupę didelę patirtį ir yra vertinami dėl savo strateginio mąstymo, industrijos išmanymo, praktiškų sprendimų bei efektyvaus projektų valdymo: „Savo klientams mes padedame rasti verslo galimybes ir kurti vertę, o kai susiduria su teisinėmis problemomis, siūlome optimalius strateginius ir taktinius jų sprendimus. Todėl tapimas LNTPA nariu natūraliai atliepia mūsų siekį bendradarbiauti, dalintis patirtimi, diskutuoti su rinkos dalyviais bei prisidėti prie darnios NT plėtros Lietuvoje“, – teigia Ernesta Žiogienė, PRIMUS partnerė, advokatė, NT ir statybos grupės vadovė.

Pastaruoju metu Lietuvoje sparčiai vystantis „proptech“ (NT technologijų) sektoriui, PRIMUS turi sėkmingą įdirbį ir puikiai įgyvendina savo potencialą apjungdama NT bei technologijų teisines žinias: „ Tikimės prisidėti prie šios sektoriaus augimo, todėl kartu su LNTPA skatinsime bendruomenės supratimą apie technologines inovacijas ir galimybes NT rinkoje“, – kalba Jonas Platelis, PRIMUS Asocijuotas partneris, advokatas.

Apie LNTPA

LNTPA vienija 73 įmones: vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai ir NT akademijos idėjos autorė ir įgyvendintoja.