LNTPA nariai diskutuos festivalyje BŪTENT!

Jau šį savaitgalį, rugsėjo 2-3 dienomis, į Birštoną sugrįžta diskusijų festivalis BŪTENT!, kuriame savo diskusiją turės ir LNTPA. Šį kartą mūsų bendruomenė siūlys diskutuoti tvarumo tema: Tvarumo algoritmai NT rinkoje – kiek vartotojai pasiryžę mokėti?

Nepaisant balansavo ant klimato kaitos bedugnės, vis dar klausiame – ar esame pasiryžę mokėti už tvarius sprendimus? Šio neatsakingo klausimo akivaizdoje turime suvokti, kad tvarumas šiandien jau nėra „nice to have“ – jis virsta į „must to have“.

Tad kaip, šio būtino virsmo kontekste, atrodo galimybės įpirkti tvarius namus? Kiek mokėsime už tvarų būstą? Ar vartotojai yra pasiryžę mokėti už tvarius namus? Ar žmonės nori gyventi aplinkai draugiškuose namuose? Kaip plėtotojai priima žaliojo kurso iššūkius? Koks yra miestų lankstumas ir pasirengimas įgyvendinat tvaraus gyvenimo principus? Ar miestai ieško dialogo su miestų kūrėjais žaliųjų sprendimų kontekste? Kokia yra kiekvieno mūsų atsakomybė ir investicija kuriant aplinkai draugišką gyvenimo būdą?

Tokia LNTPA diskusijos tema, kurioje sutiko savo nuomone ir įžvalgomis pasidalinti:

 Dalia Andrulionienė, „Omberg Group“ vadovė;
Gytis Jakučionis – „YIT Lietuva būstas“ vadovas;
Deivis Valiulis – advokatų profesinės bendrijos TRINITI JUREX partneris, advokatas;
Inga Navickaitė – „Realco” Turto valdymo ir kokybės vadovė;
SBA Urban atstovas (derinama)

Diskusiją moderuos Aurimas Perednis, Žinių radijo laidų vedėjas.

LNTPA diskusija vyks rugsėjo 3 d., šeštadienį, 12.30 val.

Atvykite, klauskite ir tapkite šios diskusijos dalimi.