NT akademija: mokymus baigė jau ketvirtoji laida

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) kartu su partneriais ISM, VilniusTech ir Mykolo Romerio universitetų dėstytojais įkurta NT Akademija įteikė studijų baigimo diplomus jau ketvirtajai dalyvių laidai. 2021 metų rudenį startavęs NT žinių gilinimo ir plačios profesinės imties projektas sulaukė 96 su NT sektoriumi susijusių profesionalų.

„NT akademijos alumnų gretos plečiasi, kuriasi stipri ir motyvuota NT specialistų bendruomenė, iš kurios girdime vis stiprėjantį prašymą plėsti NT akademijos formatą diegiant antros pakopos studijas. Toks poreikis – stiprus įvertinimas ir indikacija, kad NT akademija eina teisingu keliu. Kol kas sprendimų dėl tęstinių NT akademijos studijų nesame priėmę, bet girdime, svarstome, dėliojame galimybes“, – apie NT akademijos sėkmingą veiklą kalba idėjos autorius Mindaugas Statulevičius, LNTPA prezidentas.

Pagrindinis ir  svarbiausias NT akademijos siekis – suteikti įvairių sričių specialistams, dirbantiems NT sektoriuje, kuo įvairesnę ir gilesnę žinių charakteristiką apie šios rinkos plėtrą ir jos dedamąsias dalis:  pradedant nuo rinkos analizės iki biudžeto, NT teisės ir pardavimų komunikacijos. Žavu stebėti, kaip patyrę NT profesionalai skirtingos tematikos paskaitose atrasdavo vis naujų, dar nepačiupinėtų kampų.

Beveik tris mėnesius trunkantis studijų ciklas apima urbanistikos ir architektūros tematikas, projektų valdymo ir finansavimo pagrindus, teisinio ir mokestinio NT reguliavimą bei taikymo specifiką, statybos proceso valdymą, projektų rinkodarą ir komunikacinę strategiją, tvarumo standartus užtikrinančius sprendimus.

Net 25 geriausi savo sričių specialistai: plėtotojai, architektai, teisininkai, finansininkai, mokslininkai ir NT rinkodaros bei komunikacijos specialistai dalinasi savo žiniomis ir naujausia praktika.

NT akademija tęsia išskirtinę savo tradiciją ir kiekvienus mokymus organizuoja vis kitoje, unikalioje miesto vietoje: „Labai pasiteisinęs modelis. Visos iki šiol mokymų grupės turėjo išimtines galimybes ne tik pabūti objektuose, į kuriuos taip paprastai nepakliūsi, bet ir susipažinti su jais iš arčiau ekskursiniuose turuose. Kai kuriuos projektus pristatė patys jų autoriai“, – kalba LNTPA vadovas.

Į NT akademijos lokacinių sprendinių sąrašą patenka tokie išskirtiniai objektai kaip Senatorių pasažas, Bokšto skveras, konversiją išgyvenantis Žalgirio stadionas, Paupio kvartalas, iš naujo atgimstantis Vilniaus TV bokštas, geriausiu komerciniu NT projektu pripažintas „Neringos“ viešbutis, klasika ir prabanga stebinantis viešbuti „PACAI“,  išmanusis JUNG Vilnius pastatas ir kiti, unikaliai saviti ir įdomūs sostinės NT pastatai.

NT akademijos dalyviai turi išgyventi ir projektinių darbų gynimo procesą. Suskirstyti į komandas, ntakademiečiams būna išdalinamos užduotys, kuriose prašoma pagrįsti arba paneigti realiai egzistuojančio NT objekto plėtros potencialą: įvertinti lokaciją, projekto paskirtį, investicijų grąžos perspektyvas, realizacijos laikotarpį. Komandų projektinius darbus vertina kompetentinga komisija, kurią sudaro aukščiausio lygio NT rinkos profesionalai.

Norintiems tapti 2023 metų rudens NT akademijos dalyviais, maloniai prašome užpildyti paraišką ir mes su Jumis susisieksime:

NT Akademija

Dalinamės pavasario grupės dalyvių atsiliepimais ir diplomų įteikimo akimirkomis: