„Orion Healthcare & Wellness Fund“ išmokėjo investuotojams pirmuosius dividendus

Turto valdymo įmonės „Orion Asset Management“ valdoma investicinė bendrovė „Orion Healthcare & Wellness Fund“ per pirmąjį veiklos ketvirtį išmokėjo investuotojams 110 tūkst. eurų., arba 5,4 proc. metinių dividendų.

„Fondo strategijoje esame numatę, kad kiekvieną metų ketvirtį visas laisvas lėšas paskirstysime, ir jas išmokėsime investuotojams. Šio įsipareigojimo laikomės ir pirmieji dividendai jau pasiekė fondo investuotojus,“ – sako UAB „Orion Asset Management“ generalinis direktorius Ramūnas Baranauskas.

Investicinė bendrovė 2016 metų spalio mėnesį įsigijo pirmąjį objektą – „SPA Vilnius Druskininkai“ – kurio plotas sudaro 15 235 kv. m., jame yra 167 kambariai ir 10 konferencijų salių.

„Per pirmuosius dvejus Investicinės bendrovės veiklos metus planuojame pilnai suformuoti valdomą portfelį, kurio vertė sieks daugiau kaip 30 mln. eurų. Tai pat sieksime, kad skolinimosi limitas būtų ne didesnis nei 50 proc. valdomo turto vertės, o laikotarpio pabaigoje metinė grąža investuotojams sieks 10-12 procentų. Investuoti planuojame tik į jau veikiančius ir investicijų srautą generuojančius objektus, esančius rekreaciniuose bei kurortiniuose regionuose arba didžiuosiuose miestuose“, – pažymi R. Baranauskas.

Investicinė bendrovė „Orion Healthcare & Wellness Fund“ veiklą pradėjo 2016 metų spalio mėnesį.  Ji yra skirta informuotiesiems investuotojams, toleruojantiems didesnę nei ilgalaikė vidutinė investicijų riziką, ir siekiantiems gauti kapitalo vertės prieaugį iš investicijų į sveikatingumo sektoriaus nekilnojamąjį turtą, ir susietą su bendrovėmis, kurios valdo sveikatinimo paslaugų centrus ir jiems reikalingą infrastruktūrą.

***

Trumpai apie „Orion Asset Management“

„Orion Asset Management“ yra viena didžiausią patirtį turinčių turto valdymo įmonių Lietuvoje, valdanti nišinius fondus, išsiskiriančius savo investavimo strategija. Lietuvos rinkoje savo veiklą pradėjusi 2000 metais, Bendrovė šiuo metu valdo 15 investicinių fondų ir individualius portfelius, o valdomas turtas siekia daugiau kaip 80 mln. eurų.