Prie LNTPA narių prisijungė „Contestus“

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių prisijungė viena didžiausių statybos projektų valdymo įmonių grupė „Contestus“. 17 metų veiklą vykdanti bendrovė prisidėjo prie daugiau nei 100 statybos projektų valdymo bei nekilnojamo turto objektų plėtros visoje Lietuvoje bei užsienyje.

35 profesionalų sudaryta „Contestus“ komanda įgyvendino NT projektus, kurių bendra vertė sudaro apie 900 mln. eurų.

„Contestus“ vadovo Pauliaus Trimonio teigimu, „mūsų veiklos sėkmę užtikrina teikiamų paslaugų profesionalumas ir projektų valdymo efektyvumas. Pasitikėjimas priimant atsakomybę ir sprendimus, sąžiningas tarpusavio įsipareigojimų vykdymas bei bendro tikslo siekimas yra tai kuo vadovaujamės ir dėl ko dirbame“.

Apie LNTPA
LNTPA vienija 83 įmones: NT plėtotojus, statytojus, architektus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, draudikus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės ir savivaldos institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ NT profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Yra NT Aakademijos mokymų iniciatorė ir įgyvendintoja. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai.