Prie LNTPA narių prisijungė DiStyle

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių prisijungė didelių apimčių privačių ir valstybinių baldų projektų valdytoja „DiStyle“. Vos per 3 sėkmingai veiklai vykdanti įmonė gali pasigirti tokiais projektais kaip VIP terminalas, įrengti 2 bendrovės „Tesonet“ biuro korpusai iš 3, projekte „Tower“ – daugiau  nei 110 NT vienetų. Minimų projektų įgyvendinimu rūpinosi 5 profesionalų komanda.

„DiStyle“ vadovas Danas Azikejev teigia, kad prisijungimas prie LNTPA yra būtinas žingsnis, siekiant būti aktualijų ir įtaką darančių sprendimų priešakyje: „Galimybė kurti, komentuoti, tobulinti NT plėtros, NT įrengimo reglamentus bei įstatymus yra didžiausia motyvacija prisijungti prie asociacijos. „Distyle“ yra profesionalai baldų ir apšvietimo srityje, todėl didėlį dėmesį LNTPA organizacijos veiklos rėmuose skirsime šių sričių tobulinimui, standartizavimui“, – kalba D. Azikejev.

Apie LNTPA
LNTPA vienija 79 įmones: NT plėtotojus, statytojus, architektus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, draudikus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės ir savivaldos institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ NT profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Yra NT Aakademijos mokymų iniciatorė ir įgyvendintoja. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai.