Prie LNTPA narių prisijungė ORNER

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių prisijungė nekilnojamojo turto vystymo bendrovė Orner . Jau beveik 10 metų sėkmingai veiklą vykdanti įmonė veiklą vyko įgyvendindama daugiaaukščių namų projektus.

„Orner“ vadovas Jonas Skerla teigia, kad prisijungimas prie LNTPA yra būtinas žingsnis, siekiant stiprinti ryšius su kitais šalies NT vystytojais, norint koordinuotai įgyvendinti tvarią miestų plėtrą, prisidedant prie rinkos standartų formavimo. Aukštos darbo etikos stiprinimas Lietuvos rinkoje svarbus visoms šalims: vystytojams, pirkėjams, valstybės ir savivaldos institucijoms.

„Esame įgyvendinę ne vieną sėkmingą projektą, dalį jų sėkmingai vystėme iššūkius kėlusiu pandemijos laiku, kai reikėjo tvirtai tikėti savo komandos kompetencija, patirtimi ir įžvalgumu. Sukaupėme solidų žinių bagažą, kuriuo esame pasiruošę dalintis su NT plėtotojų bendruomene“, – pasakoja „Orner“ vadovas. „Prisijungdami prie LNTPA taip pat siekiame tobulinti vystytojų bendravimo su valstybės institucijomis procesus“, – sakė J. Skerla.

Apie LNTPA

LNTPA vienija 74 įmones: vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai ir NT akademijos idėjos autorė ir įgyvendintoja.