PropTech konferencija– IT ir NT sektoriaus susitikimo vieta

Spartus technologijų tobulėjimas ir platus pritaikymas įvairiose srityse lemia technologinį proveržį ir nekilnojamojo turto (NT) sektoriuje. Lietuvoje nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) ir partnerių organizuojamame PropTech renginyje rugsėjo 14 d. susirinks NT sektoriaus ir IT įmonių vadovai, pristatantys naująsias didžiųjų duomenų panaudojimo tendencijas ir inovatyvius produktus skirtus šių dienų NT rinkai.

 „Didieji duomenys, dirbtinis intelektas ir naujausios technologijos jau keičia nekilnojamojo turto sektorių. Konferencijoje kalbėsime, kaip technologinė revoliucija lemia žaidimo taisykles ir kaip mes esame tam pasiruošę“, – sako Mindaugas Statulevičius, LNTPA direktorius.

“Kai kalbame apie nekilnojamąjį turtą dažniausiai visi įsivaizduoja plytas ir pastatus, o pačią sritį mato kaip labai konservatyvią. Mūsų kartu su LNTPA organizuojamo renginio tikslas parodyti, kad NT industrija yra sparčių technologinių pokyčių etape, o didžiausias siekis – sukurti tokią platformą, kur galėtų susitikti nekilnojamojo turto, technologijų ir rizikos kapitalo profesionalai”, – sako Martynas Babilas, NewSec Biurų paslaugų grupės vadovas Baltijos šalyse.

PropTech terminas Lietuvoje dar naujas, todėl vieni pagrindinių renginio pranešėjų  – Suomijos „Stronghold invest“ verslo vadovas Daniel Kraft pristatys naujausius ir rinkos dar nepasiekusius technologinius atradimus, kurie turės įtakos NT rinkos plėtrai artimiausiu metu.

Kaip didieji duomenys gali pakeisti turto vertintojus ar padėti priimti sprendimus verslui, pasakos Nyderlandų įmonės “GeoPhy” Kauno biuro vadovas Adriaan Hoogduijn, Lietuvos startuolio “PlaceILive” vadovas Šarūnas Legeckas ir žiniasklaidos stebėsenos įmonės “Mediaskopas” vadovė Jūratė Stankuvienė.

PropTech Vilniuje – pirmasis toks renginys Baltijos šalyse.

Plačiau apie renginį

www.proptech.lt