„Schage real estate“ tarptautinis pripažinimas verslo centrų vystymo sektoriuje

„Džiaugiamės, kad mūsų vykdoma veikla buvo įvertinta tarptautiniu mastu. Neabejoju, kad šiai sėkmei nemažai įtakos turėjo mūsų ambicingiausias projektas, plėtojamas „Quadrum“ verslo miestas mieste, savo dydžiu, diegiamomis technologijomis bei puoselėjamais darnios plėtros principais išsiskiriantis ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione“, – teigia UAB „Schage real estate“ generalinis direktorius Kjetil T. Hanssen.

2015 m. dešiniajame Neries krante vietoje ilgus metus stūksojusio pastato-vaiduoklio iškilsiantis verslo centras „Quadrum” užims 70 tūkst. kv. m. plotą. Trijų pastatų ansamblyje bus įrengti šiuolaikinėmis inovacijomis aprūpinti biurai su  multifunkcėmis konferencijų salėmis, restoranais, poilsio zonomis, apželdintu kiemu, 700 vietų požeminiu garažu, taip pat paslaugų zona apsipirkimui ir kt.

„Quadrum” taupų energijos panaudojimą, socialiai atsakingą aplinkos tausojimą ir aukšto lygio komfortą užtikrins „BREEAM“ sertifikatas. Tai bus pirmasis verslo centras Baltijos šalyse, gavęs šį prestižinį sertifikatą. Jo statybų vertė siekia 260 mln. Lt., o bendros investicijos į visą projektą yra 350 mln. Lt.

 „Euromoney“ sektoriaus apdovanojimuose bendrovės vertinamos pagal jų pateiktus finansinius rezultatus, dydį ir veiklą per pastaruosius 12 mėnesių, bei kitų apklausoje dalyvaujančių bendrovių suteiktus taškus.

Apie „Schage“:

„Schage“ priklauso Schage šeimos valdomai Norvegijos įmonių grupei. 2011 m. bendra metinė „Schage Group“ apyvarta siekė 373 milijonus litų, o „Schage Eiendom“ privataus kapitalo vertė sudarė 1,2 milijardą litų. Nuo 1998-ųjų metų įmonė veikia ir Lietuvoje. Per šį laiką sėkmingai įgyvendino šiuos projektus: administracinių pastatų ansamblį rekonstruotame buvusiame vienuolyne Subačiaus gatvėje, biurų pastatą Vytenio gatvėje, gyvenamųjų namų kompleksą Vilniaus senamiestyje „Mikalojaus žiedas“, gyvenamuosius pastatus Žvėryne, Latvių gatvėje ir kitus. Motininė kompanija išvystė ir pastatė ne vieną A klasės biurų projektą Norvegijoje, tokį kaip Oslo „Skoyen Atrium“ (40,000 m²), „Skoyen Atrium III“ (25,000 m²), „Helsfyr Atrium“ (38,000 m²). Taip pat – biurų projektą, esantį Kristiansande (70,000 m²).

Daugiau apie verslo miestą mieste „Quadrum“ – http://www.quadrum.lt/.

 

Daugiau informacijos:

Kjetil T. Hanssen

UAB “Schage Real Estate” generalinis direktorius

+370 687 77874

kjetil@schage.lt