„Vilniaus vystymo kompanija“ tapo LNTPA nare

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių prisijungė bendrovė „Vilniaus vystymo kompanija“. Tai yra viena seniausių Vilniaus miesto savivaldybės valdomų įmonių, kuri jau kelis dešimtmečius atlieka savivaldybei priklausančių viešosios paskirties švietimo, ikimokyklinio ugdymo, socialinių paslaugų, sporto, kultūros, turizmo, sveikatos priežiūros ir viešųjų erdvių objektų projektavimo bei statybos valdymo paslaugas.

„Tapti LNTPA nariais įtakos turėjo keli veiksniai. Visų pirma tai, mums, kaip ir verslui rūpi daugelis tų pačių dalykų: įstatymų pasikeitimai, nuosaikus miesto planavimas. Antra, mums svarbu būti šalia verslo bei girdėti jų planus vystyti gyvenamąją, verslo infrastruktūrą, kad turėtume galimybę greičiau reaguoti į socialinės infrastruktūros plėtrą.

Kitas svarbus aspektas – galimybė dalyvauti LNTPA organizuojamuose mokymuose, teminiuose renginiuose bei konferencijose. Tai puiki galimybė tobulinti savo profesines žinias, gauti aktualiausias naujienas, susipažinti su geriausiais tarptautinės praktikos pavyzdžiais. Net neabejojame, kad tai prisidės prie Vilniaus miesto viešosios infrastruktūros projektų kokybės gerinimo“, – Laura Joffė, „Vilniaus vystymo kompanija“ vadovė.

Pasak bendrovės vadovės, savo įsitraukimą į asociacijos veiklą matytų darbo grupėse, kuriose dalintųsi tiek savo gerąją praktika įgyvendinant viešosios paskirties infrastruktūros projektus, tiek ir išmoktomis pamokomis. L. Joffė priduria, kad tokie mainai gerins „Vilniaus vystymo kompanija“ ir kitų asociacijų narių įgyvendinamus projektus.

„Vilniaus vystymo kompanija“ veikia nuo 1992 metų. Joje darbuojasi apie 80 aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie nuolat siekia geriausių rezultatų ir yra pasirengę dalintis savo žiniomis bei patirtimi su kitais.

Apie LNTPA
LNTPA vienija 73 įmones: vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic