Vystytojai investuoja į gyvenamąjį pastatą „Vilnius Connect“ teritorijos kaimynystėje

Gyvenamuosius ir komercinius projektus sėkmingai plėtojanti bendrovė „Baltic Asset Management“ investuoja daugiau kaip 4 mln. eurų į gyvenamąjį pastatą su stogo terasa Naujamiesčio ir Stoties rajonų sankirtoje. Projektas „Storyline“ – 69 butų kompleksas netoli senamiesčio, ir šalia būsimo daugiafunkcio mobilumo, verslo ir laisvalaikio centro „Vilnius Connect“.

Mes renkamės išskirtinius projektus ir investuojame vietose, kurios turi ryškias ateities perspektyvas. „Vilnius Connect“ kaimynystė ir nuolat atsinaujinantis Naujamiestis tampa traukos centru aktyviems, laisvę ir saviraišką vertinantiems žmonėms. Į jų poreikius atsižvelgėme kurdami „Storyline“, – sako „Baltic Asset Management“ vadovas Ugnius Latvys.

Būsimi naujakuriai galės rinktis butus su grindiniu šildymu ir rekuperacija nuo 25 iki 66 kv. m. Visi butai turės terasas arba balkonus. Vidiniame kieme suplanuotos poilsio ir laisvalaikio erdvės skirtingų amžiaus grupių gyventojams – nuo žaidimų aikštelių vaikams iki stalo teniso tėvams. Žaliuojanti aštuonių aukštų pastato stogo terasa turės bendradarbystės erdvių, lauko kino teatrą ir įspūdingą panoramą su geležinkelio depu, senamiesčio stogais, Gedimino ir Trijų Kryžių kalnais.

„Storyline“ projektas bus užbaigtas antrąjį ateinančių metų ketvirtį. Tais pačiais 2021 metais planuojami ir pirmieji „Vilnius Connect“ įgyvendinimo darbai – jau dabar visuomenei pristatomos trys galimos teritorijos vystymo alternatyvos. Kad ir kokią pasirinktų visuomenė, urbanistėje projekto vizijoje numatoma sukurti modernų mobilumo centrą su verslo ir laisvalaikio erdvėmis,  įrengti viešąsias zonas.

Pasak U. Latvio, nors kai kurie plėtotojai dėl Covid-19 pandemijos pristabdė naujų projektų vystymą, o rinkoje girdimos abejonės dėl galimų nekilnojamojo turto kainų svyravimų, „Baltic Asset Management“ investicijų nestabdė ir laiko jas racionaliai pasvertomis. „Naujamiestis turi savo žmones, kurie jį renkasi, o pasirinkę labai retai keičia rajoną. Be to, čia trūksta įvairesnių projektų – nauja statyba Vilniaus centro apylinkėse apskritai orientuojama į aukštesnes pajamas gaunančius gyventojus, lengviau įperkamų kokybiškų būstų trūksta, o mes turime ką pasiūlyti“, – teigia „Baltic Asset Management“ vadovas.

A+ energinės klasės projekte „Storyline“, įsikūrusiame Algirdo g. 85,  būstų kainos sieks nuo 63 tūkst. iki 161 tūkst. eurų, kvadratinio metro kaina – nuo 1798 eurų.

„Baltic Asset Management“ taip pat plėtoja didžiausią Baltijos šalyse loftų projektą Vilniuje „Freiheit“. Bendrovė šiuo metu yra išvysčiusi jau 11 sėkmingų projektų, tarp kurių – komercinės paskirties projektas Vilniaus centre „Goštauto Lab“, privačių sklypų kvartalas Tarandėje bei kotedžų gyvenvietė Pilaitėje „Architekto“. Bendrovė šiais metais planuoja investuoti daugiau nei 12 mln. eurų.

 

Daugiau informacijos:
Simonas Lyvas,
Rinkodaros ir komunikacijos vadovas
UAB „Baltic Asset Management“, Upės g. 21, Vilnius
Mob.: +370 6 5261041
El. paštas: simonas@balticam.lt