Valdyba

Robertas Dargis

Robertas Dargis

Robertas Dargis, Asociacijos valdybos pirmininkas – prezidentas, UAB „Eika“ valdybos pirmininkas.

Šiandien vis daugiau ir dažniau kalbama apie darnią miestų plėtrą, kuri neišvengiama siekiant kokybiško ir pilnaverčio gyvenimo mieste. Miestas kaip gyvas organizmas, kurio savijauta ir būklė priklauso nuo čia gyvenančių žmonių. O ateitis priklauso kuriančiam žmogui. Žmogui, kuris savo žiniomis, darbu, profesine ir emocine kompetencija sukuria daugiau nei tiesiog namą, tiesiog paveikslą, tiesiog išdėsto pamoką… Tai žmogus, kuriantis pridėtinę vertę, kuri taip pat išmatuojama ir labai svarbi darniai miestų plėtrai, kurios tikslas – gražūs, saugūs ir šiuolaikiški miestai, kuriuose telkiasi didžiulis kūrybinis, finansinis ir ekonominis potencialas. Mūsų uždavinys šį potencialą išsaugoti ir išlaikyti savo miestuose, įtraukiant jį į darnios plėtros kūrimą ir tapti aktyviais partneriais šiame procese. Sėkmingai veiklai reikia stiprios ir atsidavusios darbuotojų komandos, reikalingi patikimi ekonominiai partneriai – tiekėjai, rangovai, konsultantai. Reikalingi ir socialiniai partneriai, užtikrinantys darnų dialogą su aplinka. Asociacija čia nepamainomas pagalbininkas, ji tarsi mūsų ambasada.

Arvydas Avulis

Arvydas Avulis

Arvydas Avulis, Asociacijos valdybos narys, AB „Hanner“ valdybos pirmininkas.

Narystė LNTPA sukuria sinerginį efektą, kuomet 1+1 yra daugiau nei 2, daugiau nei 3 ir t.t. Atstovaudami savo sektorių, asociacijos pagalba kuriame tiltą tarp savo bendruomenės ir visuomenės, kurios balsas mums svarbus kuriant statinius, kurie prisideda prie gyvenimo kokybės kėlimo – šiuolaikiniai gyvenamieji būstai, prekybos, pramogų ir laisvalaikio centrai, biurai… Asociacijos pagalba kuriama vertė, kuri dažnai būna daug svarbesnė už pastato ekonominę vertę, nes tik sukurta socialinė vertė užtikrina veiklos tęstinumą, sėkmingą įmonės ateitį.

Egidijus Damulis

Egidijus Damulis

Egidijus Damulis, Asociacijos valdybos narys, UAB „Selvaag LT“ direktorius.

Tikiuosi, kad veikla asociacijoje duos kur kas geresnių rezultatų dialoge su valdžia, ieškant teisingausių sprendimų, susijusių su nekilnojamojo turto verslu, naudingu Lietuvai.

Kęstutis Kristinaitis

Kęstutis Kristinaitis

Kęstutis Kristinaitis, Asociacijos valdybos narys, UAB Korporacija „Matininkai“ prezidentas.

Būdami asociacijos nariais aktyviai dalyvaujame teisės aktų tobulinime ir kūrime. Potencialas, kurį turi LNTPA organizacija suteikia vilčių, kad jau artimiausiu metu teisinė aplinka bus žymiai palankesnė verslui, investicijoms ir nepriešins verslo su visuomene, bet skatins bendradarbiavimą, atvers kelius PPP (Public Private Partnership) ir kitiems projektams, skatinantiems pažangą ir darnią plėtrą.

Kęstutis Maksimavičius

Kęstutis Maksimavičius

Kęstutis Maksimavičius, Asociacijos valdybos narys, UAB „Veikmė“ valdybos pirmininkas.

Asociacija, vienijanti nekilnojamojo turto plėtotojus, šiandien vaidina svarbų vaidmenį plėtojant ne tik nekilnojamąjį turtą, bet ir santykius su visuomene. Darnios plėtros vizija ir idėjos, kurias asociacija aktyviai pristato šiandien yra būtina sąlyga, siekiant kokybiškai geresnės gyvenimo aplinkos. Tikiu, kad asociacijos pagalba atgyvenusius sovietinio planavimo metodus pakeis nauji, atitinkantys šiuolaikinius gyventojų poreikius ir darnios plėtros principus. Nuo pat asociacijos įkūrimo pradžios pasisakome už darnią plėtrą skatinančius pokyčius, kuriems įgyvendinti reikalingi tinkami ir efektyvūs instrumentai. LNTPA pagalba esame pažangių pokyčių lyderiai nekilnojamojo turto sektoriuje.

Aušra Mudėnaitė

Aušra Mudėnaitė

Aušra Mudėnaitė, Asociacijos valdybos narė, advokatų kontoros SORAINEN partnerė, Nekilnojamojo turto ir statybų praktikos grupės vadovė Lietuvoje.

Lietuvos ūkiui reikia skaidraus, nuoseklaus ir tuo pačiu lankstaus nekilnojamojo turto plėtros procesų reglamentavimo, efektyvių ir operatyvių  projektų derinimo ir statybos leidimų išdavimo procedūrų, modernaus ir sumanaus miestų plėtros administravimo. LNTPA žingsnis po žingsnio šiuos tikslus verčia realybe – siūlo patirtimi ir žiniomis grįstus sprendimus, kalba vieningu plėtros profesionalų ir rinkos lyderių balsu, kviečia verslą ir valdžios institucijas abipusiam dialogui. Tikiu, kad „Europos metų advokatų kontora“ išrinkta SORAINEN komanda svariai prisidės prie Asociacijos teisėkūros iniciatyvų, jos narių interesų gynimo ir verslo aplinkos gerinimo.

 

 

Gediminas Pruskus

Gediminas Pruskus

Gediminas Pruskus, Asociacijos valdybos narys, UAB „Inreal valdymas“ direktorius.

„Susibūrusios į asociaciją įmonės gali nuveikti kur kas daugiau nei dirbdamos atskirai. LNTPA balsą tiek politikai, tiek ir visuomenė geriau girdi ir labiau pasitiki, kadangi ši struktūra – savotiškas „konkurentų sambūris“.  Asociacijos paradoksas yra tai, kad ji suvienija konkuruojančias rinkoje įmones bendram tikslui – kurti naują gyvenimo ir veiklos aplinką. Nekilnojamojo turto plėtojimas – tai ne tik kasdieniniai darbai, bet ir ateities miesto koncepcijos kūrimas, todėl labai svarbu, kad šioje srityje dirbančios įmonės turėtų bendrą viziją.“

Kęstutis Vanagas

Kęstutis Vanagas

Kęstutis Vanagas, Asociacijos valdybos narys, AB „YIT Kausta“ generalinis direktorius.

LNTPA veikla skatina suprasti, kad norint sukurti darnią aplinką šalyje, būtina nekilnojamojo turto vystymu užsiimantiems specialistams bendradarbiauti, suprasti bei gerbti vienas kitą. O tai savo ruožtu suteikia galimybę visiems mums ir kiekvienam atskirai įgyvendinti vieną svarbiausių šios veiklos uždavinių – išgirsti visuomenės ir verslo poreikius. Taip pat siūlyti tokius nekilnojamojo turto sprendimus, kurie leistų patogiai gyventi ir dirbti. Tik veikdami kartu galime išreikšti tvirtą poziciją, siekdami dialogo su valstybinėmis institucijomis ir organizacijomis. Todėl labai vertiname narystę šioje asociacijoje ir esame įsitikinę, kad jos veikla plėsis, o žingsniai darysis vis tvirtesni.

Vytas Zabilius

Vytas Zabilius

Vytas Zabilius, Asociacijos valdybos narys, UAB „Ober-Haus“ nekilnojamas turtas valdybos pirmininkas.

Subūrusi po vieną vėliavą geriausius šalies nekilnojamojo turto plėtros specialistus, asociacija tampa svaria ir reikšminga partnere dialoge su valdžios institucijomis. Analizuodama ir gilindamasi į darnios miestų plėtros problematiką, ji tampa viena vertingiausių valstybės patarėjų bei partnerių priimant efektyvius ir visuomeniškai pagrįstus sprendimus ar įstatymus. Skatindama kokybiškos veiklos siekiamybę, asociacija brėžia ryškias etiškumo ir skaidrumo gaires savo nariams.

Arūnas Žemaitis

Arūnas Žemaitis

Arūnas Žemaitis, Asociacijos valdybos narys, „Ogmios grupės“ valdybos pirmininkas.

Manau, kad nekilnojamo turto plėtojimo vertybė yra ne plytos, šilumos varžos ar reikalavimai automobilių stovėjimo aikštelėms, bet sukurta pastato dvasia, kurioje malonu gyventi, kurti, sportuoti, linksmintis. LNTPA vienija daug tikrų ir garsių minėtos kūrybos klasikų. Manyčiau, viena iš LNTPA misijų būtų įtraukti į bendraautorių kūrėjų sąrašą ir valstybinių institucijų darbuotojus, kad ir jie pasijustų kūrybiniais autoriais, o ne tik cenzoriais.