Noriu tapti LNTPA nariu

 • Verslo aplinkos gerinimas. LNTPA atstovauja plėtotojų interesus diskusijoje su centrinės ir miestų valdžios institucijomis.
 • Veikla suskirstyta į penkias pagrindines darbo grupes: Teritorijų planavimo ir statybos teisėkūros, Privataus ir viešo sektoriaus partnerystės, Mokesčių sistemos ir monopolinių įmonių įkainių, Viešosios infrastruktūros plėtros, Inovacijų grupė.
 • Garbės kodeksas – LNTPA bendruomenei skirtos tarpusavio etikos taisyklės.
 • Reguliariai rengiami teminiai renginiai – mokymai aktualiais teisiniais, rinkodaros, planavimo, mokesčių ir kitais klausimais.
 • Verslo pusryčiai su Vilniaus miesto savivaldybės vadovybe. Reguliariai organizuojami susitikimai su Vilniaus miesto savivaldybės politiniais vadovais ir administracija, aktualiais verslui ir visuomenei miesto plėtros klausimais.
 • Konferencija CORE. Kasmetinė konferencija rinkos profesionalams, rengiama vasario mėnesį, suburianti apie 300 vadovų ir kitų aukšto lygio sektoriaus dalyvių.
 • Žinių centras – aktualios spausdintos ir elektroninės knygos urbanistikos ir miestų plėtros temomis LNTPA nariams.
 • Būsto mugė – du kartus per metus -pavasarį ir rudenį – organizuojamas renginys skirtas būsto ieškantiems pirkėjams. Renginio metu pristatomi naujausi NT projektai Vilniaus mieste.
 • PropTech pusryčiai – NT plėtotojų ir NT technologijų (PropTech) bendruomenių susitikimai apie technologines inovacijas NT rinkoje.
 • Profesiniai pažintiniai turai – kelionės į užsienio šalis ir geriausių miestų kūrimo bei valdymo, architektūrinių, urbanistinių pavyzdžių lankymas. Jau įvykusios kelionės: Amsterdamas (Nyderlandai) 2014 m., Kopenhaga/Malmė (Danija/Švedija) 2017 m., Londonas (Jungtinė Karalystė) 2018 m., Niujorkas (JAV) 2018 m., Torontas (Kanada) 2019 m.  Kelionės 2020 m. – Tokijas (Japonija) ir Dubajus (JAE), aplankant ir pasaulinę parodą EXPO 2020. Planuojamos kelionės: Kopenhaga (Danija) ir Niujorkas (JAV) 2023 m., Sidnėjus ir Melburnas (Australija) 2024 m. Seulas (P. Korėja) ir Osaka – EXPO paroda (Japonija) 2025 m.
 • “Klubas-4” – kas mėnesį organizuojamas neformalaus bendravimo klubas asociacijos nariams, susitikimai, diskusijos aktualiomis temomis.
 • Pažintinės Vilniaus ekskursijos – profesionalaus gido vedamos ekskursijos atskiruose miesto rajonuose, bendruomenei pristatomi naujai atsidarę pastatai.

Kas gali tapti asociacijos nariais?

Asociacijos nariai – juridiniai asmenys, užsiimantys arba ketinantys užsiimti nekilnojamojo turto plėtros veikla.

Koks yra LNTPA narystės mokestis?

Vienkartinis stojamasis mokestis – 600 Eur. Metinis nario mokestis – 3600 Eur, mokamas lygiomis dalimis kas ketvirtį.

Dokumentų pateikimo reikalavimai

Bendrovė, pageidaujanti tapti asociacijos nariu, teikia laisvos formos prašymą, pasirašytą bendrovės vadovo, adresuojant jį LNTPA valdybai. Prašymas gali būti teikimas ir elektronine forma, siunčiant jį el. p. info@lntpa.lt

Prašyme pageidautina glaustai nurodyti sprendimo tapti asociacijos nariais motyvus, savo bendrovės numatomą indėlį jos veikloje. Taip pat pageidautina gauti bent dviejų esamų asociacijos narių žodines rekomendacijas.

Sprendimas dėl priėmimo ir tapimas LNTPA nariu

Sprendimą dėl narystės priima asociacijos valdyba artimiausio nuo prašymo pateikimo posėdžio metu, į kurį pareiškėjai taip pat yra pakviečiami prisistatymui.

Pilnateisiu asociacijos nariu tampama pritarus LNTPA valdybai, abipusiai pasirašius narystės sutartį bei sumokėjus stojamąjį ir pirmojo ketvirčio narystės mokesčius.

Kviečiame prisijungti prie LNTPA bendruomenės!