Pirmasis Baltijos šalyse PropTech Hakatonas

PropTech Baltic bendruomenė, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija | LNTPA ir Vilnius Tech Park  kveičia jus prisijungti ir dalyvauti pirmajame PropTech Hakatone Lietuvoje. Per dvi dienas (48 valandas!) turėsite galimybę išnagrinėti PropTech reiškinį. Manoma, jog PropTech bus viena greičiausiai besiplečiančių sričių per artimiausius kelerius metus.

Du didžiausi startuoliai pasaulyje – AirBnb and WeWork – darbuojasi PropTech srityje!  Šis hakatonas – tavo galimybė įsitraukti ir prisidėti prie naujų sprendimų nekilnojamojo turto srityje atradimo.

Kartu mes kursime naujus verslo modelius, paslaugas ir /arba produktus kuriuos naudosite jūs patys arba su partneriais. Dalyviai galės pasinaudoti:
• mentoriais iš nekilnojamojo turto plėtros įmonių (tokių kaip Technopolis, Urban Inventors, EIKA  ir JUNG Vilnius), jie konsultuos NT, rinkodaros, verslo plėtros ir kitais klausimais,
• sąrašą probleminių klausimų, su kuriais susiduria nekilnojamojo turto rinkos atstovai, juos reiktų išspręsti (į geriausias idėjas jie yra pasiruošę investuoti!)
• greitas bevielis ryšys (wi-fi), užkandžiai, gaivieji gėrimai ir kitos reikalingos smulkmenos! 

Laimėjusi komanda ne tik gaus 1000 eurų prizą, bet gali sulaukti kvietimo toliau plėtoti savo idėją Vilnius Tech Park bei bendradarbiauti su  Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija | LNTPA , jei idėja, produktas ar paslauga bus potencialiai patraukti rinkoje.

Pasinaudok galimybe susitikti su kitais kūrėjais ir nepraleisk savo šanso sukurti kai ką nepakartojamo!
Registruokis dabar: goo.gl/HoQzhU

Registracijos pabaiga: 2018 sausio 22 d.