Privatumo politika

LIETUVOS NEKILNOJAMOJO TURTO PLĖTROS ASOCIACIJA
PRIVATUMO POLITIKA

Paskutinio atnaujinimo data: [___2018 12 31______]

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija rūpinasi Jūsų informacijos apsauga ir laikosi Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (GDPR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją.

1. Privatumo politika

Mūsų privatumo politika atsakys į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite klausimų, mūsų kontaktinis asmuo visada pasirengęs Jums padėti, kaip aprašyta toliau.
Prašome atidžiai perskaityti mūsų Privatumo politiką:

[Interneto puslapio privatumo politika] [Renginių dalyvių privatumo politika] [Tiesioginės rinkodaros privatumo politika]

2. Kontaktinis asmuo

Jei turite klausimų, komentarų ar skundų dėl to, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie jus, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija pasirengusi jums padėti. Jeigu Jums reikia pagalbos, prašome kreiptis el. paštu info@lntpa.lt

3. Mano teisės

Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mūsų kontaktinį asmenį, kaip tai nurodyta aukščiau. Prašome atkreipti dėmesį, jog šioms teisėms taikomos įstatymų numatytos sąlygos ir išimtys:

INTERNETO PUSLAPIO IR SOCIALINIŲ TINKLŲ LANKYTOJŲ
PRIVATUMO POLITIKA

1. Kaip turėčiau skaityti šį pranešimą?

Šiame pranešime bus atsakyta į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie interneto svetainės lankytojus. Jei turite kokių nors klausimų arba bet kuri iš šio pranešimo dalis yra neaiški, mes esame pasirengę Jums padėti, kaip aprašyta šio pranešimo 15 dalyje. Prašome atkreipti dėmesį, kad bet kokia žodžio „mes“ forma šiame pranešime reiškia mūsų Asociaciją, kaip nurodyta šio pranešimo 2 skyriuje.

2. Kas yra atsakingas už mano informacijos apsaugą?

Mes esame: Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija
Mūsų įmonės kodas yra: 300048927
Mūsų adresas: Lukiškių g. 5-416, Vilnius

3. Kodėl renkate informaciją apie mane?

Mes teikiame viešą prieigą prie interneto svetainės www.lntpa.lt (toliau – „Svetainė“), ją palaikome, tobuliname ir užtikriname jos saugą. Taip pat, administruojame socialinių tinklų (Facebook, Instagram, LinkedIn ir pan.) paskyras (toliau – Socialinių tinklų paskyros). Jūs, naršydami mūsų Svetainę ar Socialinių tinklų paskyras, sudarote su mumis sutartį, kuria gaunate prieigą prie Svetainės ar Socialinio tinklo paskyros turinio ir sutinkate su teisės aktų nustatytomis jos naudojimo sąlygomis, įskaitant, bet neapsiribojant autorinių teisių sąlygomis ir šiame informaciniame pranešime pateikiamomis asmens duomenų apsaugos bei privatumo sąlygomis.
Mums reikia rinkti, naudoti ir saugoti informaciją apie Jus siekiant:

4. Kokią informaciją jūs renkate, naudojate ir saugote apie mane?

5. Ar renkatės jautrią asmeninę informaciją?

Ne.

6. Ar naudojate slapukus?

Kai prisijungiate prie Svetainės ar Socialinio tinklo profilio, galime išsiųsti vieną ar kelis slapukus – mažus tekstinius failus, kuriuose yra raidžių ir skaitmenų simbolių eilutė. Galime naudoti ir sesijos slapukus, ir nuolatinius slapukus. Uždarius naršyklę, sesijos slapukas dingsta. Nuolatinis slapukas lieka uždarius žiniatinklio naršyklę ir gali būti naudojamas Jūsų žiniatinklio naršyklėje tolesniuose apsilankymuose Svetainėje. Nuolatiniai slapukai gali būti pašalinti per Jūsų naudojamos žiniatinklio naršyklės nustatymus. Peržiūrėkite savo žiniatinklio naršyklės vartotojo gidą, kad sužinotumėte tinkamą būdą keisti slapukų nustatymus.
Slapukai yra techninė priemonė šio pranešimo 4 skyriuje nurodytai techninei naršymo informacijai rinkti automatiniu būdu. Mes naudojame šių rūšių slapukus:

Nuolatiniai slapukai gali būti pašalinti per Jūsų naudojamos žiniatinklio naršyklės nustatymus. Peržiūrėkite savo žiniatinklio naršyklės vartotojo gidą, kad sužinotumėte tinkamą būdą keisti slapukų nustatymus.

7. Kokią informaciją turėčiau pateikti jums ir kodėl?

Kaip Svetainės ar Socialinio tinklo paskyros lankytojui, Jums nereikia Mums pateikti jokios informacijos. Visa techninė informacija automatiškai surenkama naudojant standartines žiniatinklio naršymo technologijas (Jūsų naršyklės Svetainei pateikiamų užklausų analizę, slapukus ir pan.).
Jei pageidausite pasinaudoti Svetainės ar Socialinio tinklo paskyros funkcionalumu (formomis), skirtu pateikti Mums paklausimus ar pasiūlyti Mums sudaryti sutartis su Jumis, arba Svetainėje nurodytais kontaktiniais elektroninio pašto adresais, Jūs turėtumėte nurodyti savo:

Jūs taip pat turite galimybę savo nuožiūra pateikti papildomus duomenis, kuriuos laikote reikšmingais paklausimui ar pasiūlymui sudaryti sutartį. Nepateikus tam tikros informacijos, kuri mums yra reikalinga tinkamai atsakyti į Jūsų paklausimą, mes galime Jūsų paprašyti šią informaciją pateikti.
Jūs taip pat turite galimybę savo nuožiūra pateikti mums savo identifikacinius ir kontaktinius duomenis bei užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį ir/ar kitą reklaminę medžiagą.

8. Kokia informacija apie mane renkate iš kitų šaltinių ir iš kur?

Mes nerenkame jokių Svetainių ir Socialinių tinklų paskyrų lankytojų duomenų iš kitų šaltinių.

9. Kodėl jums teisiškai leidžiama rinkti mano informaciją?

Mes teisėtai renkame informaciją apie jus, nes:

10. Ar naudosite Mano asmens duomenis automatiniam sprendimų priėmimui arba Mano profiliavimui?

Ne.

11. Su kuo dalinsitės Mano asmens duomenimis?

Galime atskleisti jūsų asmeninius duomenis:

Mūsų paslaugų tiekėjams ar rangovams, kiek tai yra pagrįstai reikalinga Svetainės ir Socialinių tinklų paskyrų prieigos teikimui, palaikymui, kūrimui ir saugumo užtikrinimui.
Mes taip pat galime atskleisti Jūsų asmens duomenis, jei toks atskleidimas yra būtinas norint laikytis Mums taikomų teisinių įpareigojimų, teisinių pretenzijų nustatymui, vykdymui ar gynimui, tiek teismo procesuose, tiek administracinėse ar neteisminėse procedūrose.

12. Ar Mano asmens duomenys bus perduodami už Europos ekonominės erdvės ribų?

Ne.

13. Kaip ilgai saugosite informaciją apie Mane?

Jūsų pateiktų paklausimų, pasiūlymų informaciją saugome Lietuvos vyriausiojo archyvaro nustatytais dokumentų saugojimo terminais.
Jūsų informaciją, susijusią su naujienlaišio ir/ar reklaminės medžiagos prenumerata, saugome iki tol, kol Jūs atsisakysite šios prenumeratos ir dar trejus metus po atsisakymo (tik tam, kad naujinant mūsų duomenų bazę per klaidą Jums vėl neišsiųstumėme naujienlaiškio ar reklaminės medžiagos).
Techninė automatiškai renkama Informacija apie lankytojo įrenginį (-ius) ir naršymą saugoma kaip nurodyta šios politikos 6 punkte esančioje lentelėje.

14. Kokios mano teisės?

Jūs turite šias teises asmens duomenų apsaugos srityje:

Jei norite pasinaudoti žemiau nurodytomis Jūsų teisėmis, prašome kreiptis į mus, kaip tai nurodyta 15 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, jog šioms teisėms taikomos įstatymų numatytos sąlygos ir išimtys.

15. Kaip galite man padėti?

Jeigu Jūs turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, susijusių su tuo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome duomenis apie Jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Jei Jums reikalinga pagalba, prašome kreiptis el. paštu info@lntpa.lt.

RENGINIŲ DALYVIŲ PRIVATUMO POLITIKA
Paskutinė atnaujinimo data: 2018 12 31
Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija rūpinasi Jūsų informacijos apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (GDPR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Asociacijoje. Norėdami sužinoti daugiau, atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką.

1. Kaip turėčiau skaityti šią Privatumo politiką?

Šioje Privatumo politikoje bus atsakyta į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite kokių nors klausimų arba bet kuri iš šio pranešimo dalis yra neaiški, mūsų kontaktinis asmuo yra pasirengęs Jums padėti, kaip aprašyta šioje Privatumo politikoje 13 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, kad bet kokia žodžio „mes“ forma šioje Privatumo politikoje reiškia mūsų Asociaciją, kaip nurodyta Privatumo politikos 2 skyriuje.

2. Kas yra atsakingas už mano informacijos apsaugą?

Mes esame: Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija
Mūsų įmonės kodas yra: 300048927
Mūsų adresas: Lukiškių g. 5-416, Vilnius

3. Kodėl renkate informaciją apie mane?

Mes užsiimame renginių ir parodų organizavimu bei viešinimu. Dėl šios priežasties mes fotografuojame ir filmuojame renginius, kuriuose Jūs lankotės ir galite būti atvaizduotas. Siekdami užsiimti šia veikla, Mes galime rinkti, naudoti ir saugoti informaciją apie Jus.
4. Kokią informaciją renkate, naudojate ir saugojat
5. e apie mane?

Jūsų atvaizdas ir kitą į vaizdo medžiagą patenkanti informacija apie Jus.

6. Kokią informaciją turėčiau Jums pateikti ir kodėl?

Šiuo tikslu Jūs neturite pateikti mums jokios informacijos.

7. Koks yra teisinis informacijos apie mane rinkimo pagrindas?

Mes renkame informaciją apie Jus teisėtai, nes:

8. Ar Jūs renkate jautrią informacija apie mane?

Jautrios informacijos apie Jus nerenkame.

9. Ar vykdote automatinį sprendimų priėmimą ar profiliavimą pagal informaciją apie mane?

Automatinis sprendimų priėmimas nėra vykdomas, Jūs nesate profiliuojamas.

10. Ar dalinatės mano informacija su kitais subjektais?

Informacija apie Jus gali būti perduodama:

11. Ar dalinatės mano informacija su subjektais, esančiais už EEE ribų?

Nesidaliname.

12. Kiek laiko saugote informaciją apie mane?

Informaciją apie Jus saugome neribotai.

13. Kokių veiksmų galiu imtis dėl savo informacijos Jūsų asociacijoje?

Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mūsų kontaktinį asmenį, kaip tai nurodyta 13 skyriuje.

14. Kaip jūsų kontaktinis asmuo gali man padėti?

Jeigu Jūs turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, susijusių su tuo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome duomenis apie Jus, mes pasirengę Jums padėti. Jei Jums reikalinga pagalba, prašome kreiptis el. paštu info@lntpa.lt

TIESIOGINĖS RINKODAROS PRIVATUMO POLITIKA

Paskutinė atnaujinimo data: 2018 12 31

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija rūpinasi Jūsų informacijos apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (GDPR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Asociacijoje. Norėdami sužinoti daugiau, atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką.

1. Kaip turėčiau skaityti šią Privatumo politiką?

Šioje Privatumo politikoje bus atsakyta į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite kokių nors klausimų arba bet kuri iš šio pranešimo dalis yra neaiški, mūsų kontaktinis asmuo yra pasirengęs Jums padėti, kaip aprašyta šioje Privatumo politikoje 13 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, kad bet kokia žodžio „mes“ forma šioje Privatumo politikoje reiškia mūsų Asociaciją, kaip nurodyta Privatumo politikos 2 skyriuje.

2. Kas yra atsakingas už mano informacijos apsaugą?

Mes esame: Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija
Mūsų įmonės kodas yra: 300048927
Mūsų adresas: Lukiškių g. 5-416, Vilnius

3. Kodėl renkate informaciją apie mane?

Mes užsiimame tiesiogine rinkodara reklamuodami savo renginius (parodas, mokymus, keliones ir pan.), kurie yra davę sutikimus. Siekdami tai daryti, mes turime rinkti, naudoti ir saugoti informaciją apie Jus.

4. Kokią informaciją renkate, naudojate ir saugojate apie mane?

Naujienų ir pasiūlymų siuntimui mes galime rinkti šią informaciją apie Jus:

5. Kokią informaciją turėčiau Jums pateikti ir kodėl?

Norėdami gauti tiesioginės rinkodaros pranešimus (naujienlaiškius, pasiūlymus ir pan.) turėtumėte mums pateikti savo el. pašto adresą.

6. Koks yra teisinis informacijos apie mane rinkimo pagrindas?

Mes renkame informaciją apie Jus teisėtai, nes:

7. Ar Jūs renkate jautrią informacija apie mane?

Jautrios informacijos apie Jus nerenkame. Prašome nepateikti informacijos mums apie Jūsų rasinę ar etninę kilmę, politines pažiūras, religinius ar filosofinius įsitikinimus, profesinių sąjungų narystę, sveikatą, seksualinę orientaciją, taip pat genetinius ir biometrinius duomenis (įskaitant nuotraukas ir pirštų antspaudus).

Jeigu gausime jautrios informacijos apie Jus, ją naudosime ar saugosime, bus laikoma, kad Jūs pateikdamas tokią informaciją mums davėte sutikimą.

8. Ar vykdote automatinį sprendimų priėmimą ar profiliavimą pagal informaciją apie mane?

Automatinis sprendimų priėmimas nėra vykdomas, Jūs nesate profiliuojamas.

9. Ar dalinatės mano informacija su kitais subjektais?

Informacija apie Jus gali būti perduodama informacinių ir komunikacinių paslaugų teikėjams (elektroninio pašto, verslo valdymo ir apskaitos sistemų, duomenų saugyklų ir pan.).

10. Ar dalinatės mano informacija su subjektais, esančiais už EEE ribų?

Nesidaliname.

11. Kiek laiko saugote informaciją apie mane?

Mes Jūsų informaciją saugome vadovaudamiesi Bendrųjų dokumentų saugojimo terminų rodykle.

12. Kokių veiksmų galiu imtis dėl savo informacijos Jūsų asociacijoje?

Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mūsų kontaktinį asmenį, kaip tai nurodyta 13 skyriuje.

13. Kaip jūsų kontaktinis asmuo gali man padėti?

Jeigu Jūs turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, susijusių su tuo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome duomenis apie Jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Jei Jums reikalinga pagalba, prašome kreiptis el. paštu info@lntpa.lt