Vertė rinktis būstą iš LNTPA narių

Kodėl verta rinktis būstą iš LNTPA narių?

1. LNTPA nariai inicijuoja bei dalinasi žiniomis renginyje Būsto mugė – du kartus per metus – pavasarį ir rudenį – organizuojamas viešas ir atviras renginys skirtas aktyviai būsto rinka besidomintiems ir jo ieškantiems žmonėms. Renginio metu vienoje vietoje pristatomi naujausi NT projektai Vilniaus mieste, skaitomos paskaitos apie būsto pasirinkimą, valdymą, finansavimą, investavimą ir įrengimą. Renginyje nemokamai konsultuoja teisininkai ir interjero dizaineriai.

2. LNTPA nariai prisideda kuriant Būsto gidą. Šiuo metu ruošiamas elektroninis gidas būsto pirkėjams, kuriame bus sudėtos svarbiausios žinios apie būsto pasirinkimą – kaip tinkamai suprasti miesto bendruosius planus, būsto pasą, energinio naudingumo sertifikatus, apskaičiuoti būsto vertę ir daugelis kitų patarimų.

3. LNTPA nariai dalinasi savo žiniomis ir aktualijomis Tinklalaidėse – informacija apie įvairius NT aspektus iš pirmų lūpų.

4. LNTPA nariai supranta visuomenės pasitikėjimo svarbą. Todėl visi nariai įsipareigoja laikytis garbės kodekso ir konkuruoti sąžiningai, taip išlaikant aukščiausius atvirumo ir pasitikėjimo standartus.

 

Kodėl verta įsigyti būstą “iš brėžinių”?

Pirmas, ir didžiausias privalumas perkant dar nepastatytą būstą, tai galimybė individualizuoti erdves pagal savo poreikį ir suderinti tai su statytoju dar prieš statybos etapą, nemokamai arba minimaliais kaštais.

Antra – kur kas didesnis būsto pasirinkimas tame pačiame name, ar lokacijoje, jeigu statomas iškart visas kvartalas.

Trečia – kol statomas Jūsų būstas, Jūs turite pakankamai laiko kurti naujus namus, apsvarstyti apdailos medžiagas, interjero stilistiką, spalvas ir kitas detales atspindinčias Jus ir Jūsų gyvenimo būdą, bei rasti finansiškai geriausią variantą to išpildymui. To įprastai negalėtumėte, jei pirktumėte jau pastatytą būstą, norėdami kuo greičiau jame įsikurti, apsigyventi.

Tačiau būtina įvertinti statytojo patirtį ir galimybes įgyvendinti planuojamą projektą. Patikimi statytojai atskleidžia visą informaciją, bendrauja atvirai su pirkėju, formuodami gerąją verslo praktiką ir jausdami atsakomybę pirkėjui ir miestui.

LNTPA vienija atsakingus, patyrusius ir tvarius būsto vystytojus.