Advokatų kontora Triniti prisijungė prie LNTPA

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) prisijungė naujas narys – advokatų kontora Triniti ir tapo 57 – uoju organizacijos nariu.
“Aktyviai atstovaudami nekilnojamojo turto vystytojus, susidūrėmėm su situacijomis, kai apginti atskiro NT vystytojo interesus, susidūrus su nesilpstančia biurokratija, gali tik veikdamas kartu su visa plėtotojų bendruomene. Negali būti toleruojama situacija, kai Statybų inspekcija, ar Nacionalinė žemės tarnyba daugiau nei metus nagrinėja atskirus skundus, o atitinkamas tarnybas kuruojančios ministerijos į pavienio vystytojo ir jo atstovo skundus visiškai nekreipia dėmsio. LNTPA išsiskiria, kaip aktyvi ir konstruktyvi organizacija, sugebanti apjungti savo narius bendrų problemų sprendimui. Tikimės konstruktyvaus ir ilgalaikio bendradarbiavimo”, – sako Deivis Valiulis, Triniti partneris.

„Teisės profesionalų prisijungimas labai vertingas asociacijai tobulinant verslo aplinką greitai besikeičiančiomis sąlygomis“ , – sako Mindaugas Statulevičius, LNTPA direktorius.
Daugiau nei dešimtmetį veikianti LNTPA vienija nekilnojamojo turto vystytojus, vertintojus, finansuotojus, tarpininkavimo ir teisines paslaugas teikiančias bendroves bei kitas NT versle dirbančias įmones, atstovauja sektoriaus įmones verslo sąlygų gerinimo klausimais, rūpinasi visų rinkos dalyvių švietimu, rengia konferenciją „Core“, Būsto muges, organizuoja kasmetinį geriausių NT projektų konkursą „Už darnią plėtrą“.