Advokatų kontora “WALLESS” tapo LNTPA nariais

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos 62 nariu tapo advokatų kontora “WALLESS”. 

„Pastaruoju metu labai intensyviai keičiamas nekilnojamojo turto plėtros teisinis reguliavimas. Todėl nekilnojamojo turto vystytojams, savininkams ir projektuose dirbantiems teisininkams labai svarbu palaikyti tamprų ir nuolatinį ryšį, būti kartu atstovaujant vystytojų ir savininkų interesus. Atsižvelgiant į „WALLESS“ komandos sukauptą patirtį dirbant su nekilnojamojo turto verslo projektais, mūsų narystė Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijoje yra natūralus žingsnis“, – sakė advokatų kontoros „WALLESS“ partnerė Indrė Jonaitytė-Gricė.

Advokatų kontoros „WALLESS“ Turto praktika yra pripažinta tarptautinių žinynų „CHAMBERS Europe“ ir „LEGAL 500“ Nekilnojamojo turto ir statybos srityje. I. Jonaitytė-Gricė, Evaldas Klimas ir kiti „WALLESS“ Turto praktikos teisininkai yra nekilnojamojo turto vystymo ir sandorių rinkoje pripažinti ekspertai, sukaupę daugelio metų patirtį dirbant su nekilnojamojo turto vystymo bei investicijų projektais.

„WALLESS“ kontora verslo klientams teikia visą specializuotų teisinių paslaugų verslui spektrą įmonių įsigijimo ir finansavimo sandorių, verslo reguliavimo, mokesčių ginčų sprendimo srityse. Skaidrumas ir orientacija į klientą padeda „WALLESS“ komandai susitelkti išliekant jokių barjerų nepripažįstančia šiuolaikiška advokatų kontorą.

Septynioliktus metus veikianti LNTPA vienija 62 įmones: nekilnojamojo turto vystytojus, vertintojus, finansuotojus, tarpininkavimo ir teisines paslaugas teikiančias bendroves bei kitas NT versle dirbančias įmones, atstovauja sektoriaus įmones verslo sąlygų gerinimo klausimais, rūpinasi visų rinkos dalyvių švietimu, rengia konferencijas, organizuoja kasmetinį geriausių NT projektų konkursą „Už darnią plėtrą“.

Nuotr. autorius Matthew Hamilton| Unsplash.com