„Baltic Asset Management“ investuoja 20 mln. eurų į naują NT projektą sostinėje

Nekilnojamojo turto projektų valdytoja ir plėtotoja, bendrovė „Baltic Asset Management“, įsigijo 0,4 ha teritoriją Viršuliškėse, kur planuoja Vilniaus NT rinkai pasiūlyti daugiau nei 200 naujos statybos butų. Planuojama, kad projekto investicijos sieks apie 20 mln. eurų, statybų darbai prasidės kitų metų III ketvirtį.

Projektas iškils Viršuliškių skg. 8, šalia Laisvės ir Pilaitės prospektų. Šioje miesto dalyje numatyti aukštybiniai pastatai, jau formuojasi naujas dangoraižių kvartalas, kuris leistų gyventojams mėgautis kokybišku gyvenimu naudojantis esama susisiekimo, inžinerine ir socialine infrastuktūromis. Vilniaus miesto savivaldybė jau kuris laikas siekia šią vietą paversti aktyviu Viršuliškių rajono traukos centru. Artimiausiuose Vilniaus miesto savivaldybės planuose numatyta šalia J. Rutkausko gatvės suformuoti parką kartu su vandens telkiniu.

Pasak įmonės generalinio direktoriaus Ugniaus Latvio, įmonės plėtros akiratyje ši Vilniaus miesto dalis atsirado dėl itin patrauklios ateities perspektyvos. „Įmonės projektų krepšelis rodo, kad mėgstame investuoti į projektus, kurie atneša naujovių arba net keičia nusistovėjusią NT rinką. Atsižvelgdami į šioje vietoje besiformuojantį dangoraižių kvartalą, manome, kad tokie aukštybiniai pastatai jau turi savo auditoriją, kuriai būstas dangoraižyje prilygsta aukštesnei gyvenimo kartelei. Ateidami į šią teritoriją planuojame sukurti dar vieną išskirtinį projektą, kuris greit suras savo pirkėją. Juolab, kad mūsų paskutiniųjų projektų patirtis rodo, kad dar statomuose projektuose jau nebeturime laisvų butų. Tokie geri rezultatai leidžia aktyviai planuoti naujas investicijas Vilniaus mieste, – teigia U. Latvys.

Bendrovė „Baltic Asset Management“ šiuo metu plėtoja naujo prekės ženklo „Chapters“ co-living ir co-working projektus. Investicijos suplanuotos naujiems projektams Smolensko g. 12 ir 5. Smolensko g. 5 projekto architektūrinė idėja buvo išsirinkta architektūrinio konkurso būdu. Bendros įmonės investicijos į naujus projektus vien Vilniaus Naujamiestyje sieks daugiau nei 37 mln. eurų. Be projektų Naujamiestyje ir Viršuliškių sk. įmonės investicijos taip pat suplanuotos ir kitose centrinės miesto dalies rajonuose.