„Baltic Asset Management“ Naujamiestyje užbaigė gyvenamąjį projektą su kino teatru ant stogo, visi butai jau parduoti.

Nekilnojamojo turto projektų valdytoja ir plėtotoja, bendrovė „Baltic Asset Management“, užbaigė gyvenamojo projekto „Storyline“ statybas Naujamiestyje, Algirdo ir Geležinkelio gatvių sankirtoje. Visi butai šiame projekte buvo parduoti dar nebaigus statybos darbų – šių metų pavasarį.

Tokią projekto sėkmę „Baltic Asset Management“ generalinis direktorius Ugnius Latvys įvardina kaip gerai pasvertą investiciją. „Tai jau antrasis mūsų projektas, kuris statomas kitų NT plėtotojų dar neatrastose sostinės vietose. Vos tik viešai startavome su pardavimais, sulaukėme labai didelio klientų susidomėjimo šiuo projektu. Kiti NT plėtotojai matydami sėkmingą pavyzdį jau dėlioja savo planus šioje Naujamiesčio dalyje. Labai panaši situacija kartojasi su kitu mūsų projektu – „Ramu Du“, plėtojamu visai šalia, Naujininkuose. Projekto statybos dar tik artėja prie pabaigos, o jau esame pardavę beveik 90 proc. visų butų“, – sako Ugnius Latvys.

„Storyline“ naujakuriai apsigyveno 25-66 kv. m A+ energinės klasės butuose su grindiniu šildymu ir rekuperacija. Gyventojai rinkosi butus nuo 63 tūkst. iki 161 tūkst. eurų, kvadratinio metro kaina prasidėjo nuo 1798 eurų. Visi butai turi terasas arba balkonus, iš kurių atsiveria vaizdai į Senamiestį ar geležinkelio depą. Pagrindinis projekto išskirtinumas – stogo terasa, kurioje gyventojams įkurtos ne tik laisvalaikio ir poilsio, bet ir pramogų erdvės. Naujakuriai mėgaujasi nuosavu kino teatru po atviru dangumi.

Šiuo metu Algirdo ir Geležinkelio gatvėse vyksta Vilniaus miesto savivaldybės suplanuoti infrastruktūros darbai. Tvarkomos gatvės, platinami šaligatviai, formuojami dviračių ir paspirtukų takai. „Naujamiesčio dalis ties Algirdo g. smarkiai keičiasi ne tik privačių investuotojų dėka, bet ir Vilniaus miesto savivaldybės iniciatyva. Aplink tvarkomi skverai, visai greta kuriamas „Vilnius Connect“ projektas, kuris neatpažįstamai pakeis šią teritoriją. Sutvarkius šią Naujamiesčio dalį, toliau miesto planuose Naujininkų prijungimas prie centrinės miesto dalies. Pastebime, kad gyventojai pastaruoju metu rinkdamiesi būstą vertina ne tik esamą situaciją, bet aktyviai domisi, kaip atrodys teritorija, kur jie perka butą, po kelių metų. Būsto pasirinkimas tampa ne tiek emocinis, kiek racionalus ar net investicinis pirkinys“, – sako „Baltic Asset Management“ vadovas Ugnius Latvys.

Bendrovė „Baltic Asset Management“ Naujamiestyje taip pat plėtoja co-living projektą „Chapters“, numatytos investicijos naujiems projektams Smolensko g. 12, 10 ir 5. Smolensko g. 5 projekto architektūrinę idėją įmonė išsirinko architektūrinio konkurso būdu. Bendros įmonės investicijos į naujus projektus vien Vilniaus Naujamiestyje sieks daugiau nei 37 mln. eurų. Be projektų Naujamiestyje, įmonės investicijos taip pat suplanuotos kitose centrinės miesto dalies rajonuose.