„Baltic Asset Management“ pradėjo naujo projekto statybas Naujamiestyje, trečdalis būstų jau parduota

Gyvenamuosius ir komercinius projektus sėkmingai įgyvendinanti bendrovė „Baltic Asset Management“ investuoja 10 mln. eurų į būstų projektą Naujamiestyje. Naujos statybos projektas „Haivo“ įsikurs Smolensko g. 12 ir nekilnojamojo turto rinką Vilniuje papildys 96 būstais. Pirmame aukšte suplanuotos komercinės patalpos.

 Pasak įmonės generalinio direktoriaus Ugniaus Latvio, Naujamiestyje pastaruoju metu labai ribota naujų butų pasiūla, tad nauji projektai šioje centrinėje Vilniaus miesto dalyje susilaukia daug dėmesio. „Naujamiestis jau seniai tapo vienu iš patraukliausių Vilniaus rajonų. Kol buvo nemažai laisvų ar tinkamų konversijai teritorijų, Naujamiestis labai smarkiai atsinaujino, pritraukęs NT plėtotojų investicijas. Šiuo metu NT projektams tinkamų teritorijų Naujamiestyje beveik nelikę, be to, vertinant itin sudėtingą leidimų išdavimo tvarką, akivaizdu, kad nauji projektai ypač laukiami. Atsižvelgdami į šias aplinkybes, pardavimus mūsų naujai plėtojamame „Haivo“ projekte pradėjome dar iki statybų pradžios ir vos startavus darbus jau esame pardavę trečdalį būstų“, – teigia „Baltic Asset Management“ vadovas U. Latvys.

Projektą sudaro du septynių aukštų namai, viename 71 būstas, kitame – 25. Pirkėjai galės rinktis būstą nuo 22 kv. m iki 86 kv. m. Būstų kainos prasidės nuo 86 000 ir sieks 408 000 eurų, kvadratinio metro kaina – nuo 3170 Eur/kv. m. Statybos jau pradėtos.

Tai jau ketvirtasis įmonės plėtojamas projektas Smolensko g. Pirmasis co-living projektas „Chapters“ vilniečiams ir miesto svečiams pristatytas praėjusių metų vasaros pabaigoje. Praėjus vos kelioms savaitėms visi 140 būstų šiame projekte buvo išnuomoti. Antrasis įmonės būstų nuomos projektas Smolensko g. vystomas trimis etapais. 254 būstai rinkai pristatyti šių metų pirmąjį ketvirtį. Čia taip pat fiksuojamas didelis (daugiau nei 95 proc.) užimtumas. Kitame įmonės plėtojamame projekte Smolensko g. jau praėjusiais metais architektūrinė idėja buvo išsirinkta architektūrinio konkurso būdu. „Plėtodami jau ketvirtą projektą Smolensko g. galime drąsiai sakyti, kad Naujamiestyje vystomi projektai savo klientą randa ne tik dėl esamos infrastruktūros, vietos privalumų, puikaus susisiekimo, turto likvidumo, bet ir dėl kultūrinių dalykų, nes Naujamiestis jau kuris laikas tapęs šiuolaikiškų ir veržlių žmonių rajonu“, – sako įmonės vadovas.

Būsimi „Haivo“ naujakuriai šiame A+ energinės klasės projekte turės visus iki smulkmenų apgalvotus ir reikalingiausius techninius bei komforto sprendimus: grindinį šildymą ir rekuperacinę sistemą, būstuose suprojektuotus balkonus arba terasas, atversiančius vaizdą į miesto panoramą, požeminę ir antžemines automobilių stovėjimo aikšteles, uždarą žaliąjį vidinį kiemą, kuris leis bet kada atitrūkti nuo miesto šurmulio.

Bendrovės „Baltic Asset Management“ investicijos šiemet viršys 40 mln. eurų. Vilniaus NT rinkai pristatytų nuomos projektų „Chapters“ ir „Youston“ portfelis pasiekė beveik 600 būstų ir bendrovė yra didžiausia būsto nuomos portfelio valdytoja Lietuvoje. Be nuomos projektų ir šiuo metu Naujamiestyje plėtojamo „Haivo“ projekto, investicijos suplanuotos į būstų projektus Naujamiestyje, Žirmūnuose bei Viršuliškėse.