Būsto mugėje – nemokamos interjero dizainerių konsultacijos

Būsto mugės metu kovo 24 d. (šeštadienį) viešbutyje Radisson BLU Lietuva Konstitucijos pr. 20 iš anksto užsiregistravusius dalyvius konsultuos interjero dizaineriai. Kviečiame mugės metu pasinaudoti galimybe  ir išklausyti profesionalų patarimus kaip įsirengti savo svajonių namus.

Registruokitės nemokamoms individualioms interjero dizainerių konsultacijoms skambindami tel. 8 5 262 0350.

Registracija į Būsto mugę

REGISTRACIJA

Dizainerių konsultacijas pristato

 

SIMONA VILUTĖ
Pasak interjero dizainerės interjeras – tai tinkamai perprasta ir išspresta erdvė. Harmonija, ritmas, balansas – mažiau yra daugiau. Namų interjeras  turi atspindėti ir žmogaus vertybes, todėl dizainerė skatina nebijoti eksperimentuoti ir pritaikyti įdomesnius sprendimus.

Interjero dizainerės darbus galite pamatyti: www.simonavilute.lt

EUGENIJUS BYČENKOVAS

Kurdamas interjerą, visuomet atsižvelgiu, kokia yra supanti aplinka, dažnai pats ir pastatas, jo architektūra padiktuoja interjero stilių – tai, kas išorėje, atspindi vidų. Kuriant privatų interjerą, man svarbiausias yra gyventojų individualumas, stengiuosi kuo išsamiau išsiaiškinti, kokie yra jų poreikiai, įpročiai ir pomėgiai. Interjeras turi atspindėti gyventojus, interjero dizaineris padeda tai atskleisti ir susisteminti. Siekiu grynumo, stengiuosi, kad interjeras būtų optimalus – nieko nebūtų nei per daug nei per mažai, o būtent tiek, kiek reikia – funkcijos ir estetikos balansas.

Interjero dizainerio darbus galite pamatyti: https://www.barchitects.lt/

 

KASTYTIS BIELIAUSKAS

Būsto interjeras- žmogaus charakterio, gyvenimo būdo bei aplinkos, kurioje būstas yra, atspindys. Mano projektavimo principai yra funkcijos, ergonomiškumo užtikrinimas kuriant erdves, formas, medžiagiškumą bei šviesą interjere. Projekto unikalumas neatsiejamas nuo jame esančio žmogaus, tad mano siekiamybė bendraujant rasti išskirtinumą kiekviename užsakove. Pasitikėjimas, nuolatinis bendravimas ir profesionalumas yra tie veiksniai, kurie padeda sukurti jaukius ir išskirtinius namus.

Interjero dizainerio darbus galite pamatyti: https://www.barchitects.lt/

 

JURGITA AMBRAŠKAITĖ  

Svajonė turi teisę būt įgyvendinta ir nors mūsų brėžiniai juodai balti, bet sapnai kupini spalvų! Ar tai būtų kukli studija, lofto, namo projektavimas, ar landšafto sprendiniai – visa mūsų aplinka yra gyva ir alsuojanti. Didžiausia siekiamybė – išlaikyti darną bei pusiausvyrą supančioje erdvėje.

Daugiametė patirtis, sukauptas informacijos ir žinių kiekis bei realizuoti objektai dabar leidžia pasiekti geriausius rezultatus.

Interjero dizainerės darbus galite pamatyti: https://www.j-architects.lt/

 

KAROLINA JURGULYTĖ  

Interjero dizainas man- tai logiška, patogi, estetiška objektų visuma erdvėje. Žmonėms dažniausiai patinka vizualizacijos- kai jau matomos aiškios vizijos ir įgyvendinami jų norai.
Esu organiška, tad nepriskiriu savęs tik vienam stiliui, stengiuosi būti universali, bei padėti išspręsti iškilusias problemas.

 

Interjero dizainerės darbus galite pažiūrėti: https://www.behance.net/karolinagud

 

RIMANTAS ŠPOKAS

Interjero dizaineris kuria šiuolaikiškus interjerus, baldus, šviestuvus ir kitus interjero elementus.

Dizainas šiandien yra daugiau nei vizualinė išraiška ar konstrukcija. Tai yra judėjimas iš dabarties į ateitį, funkcija, gyvenimo būdas, emocijos ir svajonės. Dizainas – tai naujų atradimų ir suvokimų kelias. Technologijos ir mados nuolat kinta, todėl būtina nesustoti ir nuolat tobulėti. Neapsiriboju vienu stiliumi ar mada, siekiu kurti funkcionalius ir išliekamąją vertę turinčius kūrinius.

 

Interjero dizainerio darbus galite pamatyti: http://rimartus.lt/