„Citus“ pradeda penktą projektą šiais metais: jaunatviškas „Link Ten“ projektas Šnipiškėse su 114 butų

Sparčiausiai besivystančiame sostinės Šnipiškių mikrorajone nekilnojamojo turto (NT) projektų valdymo įmonė „Citus“ pristato naują žaidėją – būsto projektą „Link Ten“. Dviejuose A+ energinio efektyvumo klasės 5 ir 6 aukštų namuose vilniečiai galės rinktis iš 114 skirtingo ploto ir kambarių skaičiaus butų. Investicijos į projektą sieks apie 9 mln. eurų, o statybas planuojama pradėti kitų metų pradžioje.

Pirkėjams siūlomi įvairaus išplanavimo 1–4 kambarių 28–88 kv. m ploto butai su individualiais kiemeliais pirmuosiuose aukštuose ir erdviomis terasomis – viršutiniuose. Butų kainos prasideda nuo 2 166 Eur už kv. m. Vieno iš namų (iškilsiančio prie Linkmenų g.) pirmajame aukšte įsikurs komercinės patalpos. Maždaug 27,5–56,5 kv. m ploto patalpas verslui patrauklioje vietoje bus siūlomos įsigyti nuo 2 250 Eur už kv. m.

„Šnipiškių plėtra – stulbinama. Pavyzdžiui, 1-1,5 km atstumu nuo būsimo projekto veikia 11 verslo centrų, dar 6 – statomi. Juose šiuo metu dirba apie 40 tūkst. žmonių, o baigus statomus biurų pastatus, šis skaičius gali išaugti beveik iki 55 000. Matome, kad patogia lokacija ir išvystyta infrastruktūra pasižyminčios Šnipiškės užtikrins būsto likvidumą, o pats rajonas, neabejotinai, taps populiariausiu Vilniuje, nes tai – naujasis miesto centras, modernus verslo rajonas, kurį nuo senamiesčio skiria tik Neries upė. Tai yra patrauklu jauniems ir savo ateitį planuojantiems žmonėms, kurie ieško būsto šalia vietos, kur dirba“, –  įsitikinęs „Citus“ direktorius Mantas Galdikas.

„Link Ten“ skirtas jauniems, veržliems, dinamiškiems žmonėms, ieškantiems patogaus būsto centrinėje miesto dalyje ir projektų, kurie su jais kalba jų kalba. Todėl „Link Ten“ komunikacija pasižymės jaunatviškumu. „Citus“ tęsia išskirtinio projektų apipavidalinimo tradiciją ir „Link Ten“ nėra išimtis. Jo pavadinimas koduoja Linkmenų ir Utenos gatvių, kurių sankirtoje įsikurs naujieji namai, pavadinimus, o logotipas – pačią gatvių sankirtą.

Projekte gyventojai ras kokybiškai ir stilingai įrengtą kiemo erdvę, kurioje galės ilsėtis bei dirbti. Visi kiemo įrenginiai sukurti būtent šiam projektui ir, nors patiks ir vaikams, bet labiau primins modernią „Google“ ar „Apple“ darbuotojų erdvę: čia planuojamas amfiteatras, hamakai ir tinklai, kabantys krėslai, 6 m. čiuožynė ir stoginės su elektros lizdais kompiuteriams ar kitai įrangai. O visiškai pabėgti nuo darbų bus galima beveik baigtame Neries senvagės slėnio parke (https://citify.eu/neries-senvages-slenis/).

„Pastarasis pusmetis „Citus“ – kaip reta intensyvus. Pristatome arba statybas pradedame jau penktajame projekte ar etape: Vilniuje pradėti statyti antrasis „Miško ardų“ etapas bei „Būk čia“ namai, Kaune – „Klevų namai“ ir daugiafunkcinis „Radio city“ konversijos projektas. „Link Ten“ pardavimus planavome startuoti praėjusį ketvirtį, tačiau net ne karantinas, o didelis tempas privertė šiek tiek pavėlinti šią datą, kad būtume visiškai pasiruošę“, – teigia M. Galdikas.

Skaičiai ir faktai

 • Projekto adresas – Linkmenų g. 19, Vilnius;
 • Investicijos – apie 9 mln. Eur;
 • Bendras parduodamas plotas – apie 5 007 kv. m;
 • Pastatai: 2 pastatai, 5 ir 6 aukštų, A+ energinio efektyvumo klasė; statoma bus vienu etapu;
 • Projektavo „2 Bricks | Architects“, statybų valdymu užsiims „Citus Construction“;
 • Butų skaičius – 114 butų;
 • Kambarių skaičiai ir butų plotai: 1–4 kamb.; 27,75–87,91 kv. m plotas;
 • Butų kainos – nuo 2 166 Eur/kv. m;
 • Komercinių patalpų skaičius, plotas ir kainos: 9 vnt., nuo 27,5 iki 56,5 kv. m;
 • Komercinių patalpų kainos – nuo 2 250 Eur/kv. m;
 • Planuojamas parkavimo vietų skaičius – 120 (7 vietos antžeminėje, 113 – požeminėje aikštelėse);
 • Kiti sprendiniai: 6–31 kv. m ploto kiemeliai pirmųjų aukštų gyventojams, 14–66 kv. m ploto terasos viršutinių aukštų gyventojams, 45 dviračių saugyklos;
 • Planuojami statybų terminai: statybų pradžia – 2021 m. I ketv., statybų pabaiga (statybos darbų 80 proc. registravimo data) – 2022 m. I ketv.;
 • Plačiau – https://link-ten.lt/.