„Dana Lithuania“ įkurs biurą „Technopolyje“

2019 m. gegužės 29 d., Vilnius.

„Inreal“ bei „NAI Baltics“ tarpininkavo sudarant sutartį tarp bendrovių „Dana Lithuania“ bei „Technopolis“ dėl 1270 kv. m patalpų nuomos verslo centre ALFA Vilniuje. Nuomos sutartis, kurios finansinės detalės neatskleidžiamos, sudaryta penkeriems metams. „Dana“ grupė naujame biure įkurdins finansinių paslaugų centrą ir įdarbins apie 100 žmonių.

„Technopolį“ sandoryje atstovavo „Inreal“. „Šiuo metu išsinuomoti Vilniuje virš 1000 kv. m patalpas moderniame verslo centre galimybės gana ribotos, o pradėjus nuodugniau analizuoti variantus jų dar sumažėja, nes investuotojo pasirinkimą lemia daugelis rodiklių. Svarbu ne tik vieta, įsikėlimo terminas bei patalpų įrengimo lygis, bet ir turto valdytojo lankstumas, požiūris į nuomininką ir t.t.“, – teigia „Inreal“ Tarpininkavimo departamento vadovas Julius Belanoška. Anot jo, tai ypač aktualu senesniems nei 10 metų verslo centrams, kuriems vien nuomos kainos sumažinimas nebėra esminis derybinis svertas.

„Dana Lithuania“ buvo pasiūlyta 12 patalpų variantų įvairiose sostinės vietose, skirtingų statybos metų, segmentų bei įrengimo. Iš visų pasiūlymų buvo pasirinktas „Technopolis Ozas“ verslo parke esantis ALFA pastatas.

„Technopolio“ grupės Lietuvos regiono vadovė Lietuvoje Lina Maskoliūnė sako, kad „Dana“ čia nusprendė įsikurti pasiūlius pilno biuro paslaugų paketo koncepciją.

„Dar vienos tarptautinės bendrovės įkurtuvės „Technopolio“ biurų mieste mums yra svarbus įvertinimas. „Dana“ suteikiame patogų, pagal jos konkrečius poreikius pritaikytą biurą ir visą paslaugų paketą iš vienų rankų: konsultuojame dėl interjero, įrengiame patalpas, tiekiame baldus, taip pat teiksime kitas biuro priežiūros paslaugas, tokias kaip biuro valymas, interneto sprendimai, biurų augalų ir kavos aparatų nuoma“, – komentuoja ji. Anot L. Maskoliūnės, prieš įsikuriant pagrindiniame biure, bendrovei taip pat buvo pasiūlytas laikinas patalpų sprendimas – darbo vietos mažų biurų erdvėje: tai leido dar remonto metu pradėti veiklą ir samdyti darbuotojus.

Šis sandoris patvirtina, kad tarptautinės įmonės yra labai susidomėjusios Baltijos šalimis, ir šiuo konkrečiu atveju, Lietuva – puiki platforma plėtoti verslą Rytų ir Šiaurės Europoje“, – teigė Valdis Ligers, bendrovės„NAI Baltics“, atstovavusios sandoryje „Dana Incorporated“, direktorius.

Mes esame įsitikinę Lietuvos žmonių talentu bei gebėjimais, ir tikimės ilgo, sėkmingo bendradarbiavimo“, – sakė Jason Johnson, „Dana Incorporated“ viceprezidentas, atsakingas už tarptautinius finansus bei apskaitą.

Lietuvoje įkurtas centras teiks vidines finansines paslaugas „Dana“ padaliniams Austrijoje, Belgijoje, Danijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Airijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Turkijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

__________________________

Apie „Dana Lithuania“

„Dana Incorporated“ – pasaulinė lyderė pažangių inžinerinių sprendimų, skirtų pagerinti variklinių transporto priemonių ir mašinų efektyvumą, našumą ir tvarumą, srityje. „Dana“ palaiko tiek keleivinių transporto priemonių, komercinių sunkvežimių ir ūkinės technikos rinkas, tiek pramoninių ir stacionarių įrenginių taikymą. Įmonė, įkurta 1904 m., joje dirba apie 36 000 žmonių 33 šalyse šešiuose žemynuose. Pagrindinė būstinė veikia Maumyje [Maumee] (Ohajas, JAV). 2018 m. pardavimai siekė 8,1 mlrd. JAV dolerių.

Apie „Technopolį“

Nekilnojamojo turto grupė „Technopolis Plc.“ – darbo erdvių ekspertai, siūlantys efektyvius, lanksčiai pritaikomus biurus ir bendradarbystės erdves. Savo klientams įmonė iš vienų rankų teikia visas jų poreikius atitinkančias paslaugas: nuo darbo vietos įkūrimo iki recepcijos, verslo susitikimų sprendimų, restoranų ar valymo paslaugų. Išskirtinį dėmesį skiriame vertės kūrimui ir klientų poreikių tenkinimui. 17 mūsų biurų miestų veikia septyniose Šiaurės ir Baltijos regionų šalyse. Juose įsikūrė 1,6 tūkst. bendrovių, moderniose darbo erdvėse dirba daugiau nei 50 000 darbuotojų.

Apie INREAL grupę

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje. INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“UAB „Inreal GEO“ bei UAB „Inreal valdymas“ su jos valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą. Jose šiuo metu dirba virš 90 darbuotojų 11-oje šalies miestų. Per 25 veiklos metus įgyvendinta virš 60 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. 2015/16, 2016/17 ir 2017/18 metais INREAL grupei buvo suteiktas Nacionalinio Nugalėtojo vardas prestižiniame Europos verslo apdovanojimų konkurse (European Business Awards). 2018 m. pelnytas pagrindinis prizas konkurse „Už darnią plėtrą”.

Apie „NAI Baltics“

„NAI Baltics“ yra pasaulyje pirmaujančių komercinio nekilnojamojo turto konsultavimo tinklo „NAI Global“ atstovas Baltijos šalyse. „NAI Global“ turi daugiau kaip 375 biurus, kurie yra įsikūrę strateginėse vietose Šiaurės Amerikoje, Europoje, Lotynų Amerikoje ir Azijos Ramiojo vandenyno regione. Kaip pirmaujantis pasaulyje komercinių nekilnojamojo turto įmonių tinklo valdytojas, NAI kiekvienais metais sudaro sutartis dėl nekilnojamojo turto plėtros, nuomos, pirkimo ir pardavimo konsultacijų ir valdymo, korporatyvinių klientų nekilnojamojo turto portfelio paslaugų, investicijų įsigijimo ir galimybių už daugiau nei 20 mlrd. JAV dolerių.