“Eika” pradeda “Santariškių Namų“ gyvenvietės trečiojo etapo statybas

„Eika” birželio mėnesį pradeda statybos darbus ir butų rezervacijas naujuose mažaaukščiuose daugiabučiuose namuose „Gilės” Santariškėse, Vilniuje.  Šiais metais į projekto „Santariškių namai” plėtrą planuojama investuoti mažiausiai 18,5 mln. litų, planuojama pastatyti virš 90 butų ir kotedžų.

Daugiabučiuose namuose „Gilės” suprojektuota 190 butų, kurių plotas svyruoja nuo 31 iki 82 kvadratinių metrų. „Gilių” namo pirmo aukšto gyventojai turės net iki 46 kv. m. dydžio terasas, o viršutiniuose aukštuose suprojektuoti butai su stogo terasomis. Planuojama, kad naujakuriai pirmajame „Gilių” etape apsigyvens jau kitų metų pavasarį.

„Eika” Santariškėse taip pat tęsia butų ir kotedžų kvartalo „Mėta” statybas. „Mėta” susidomėjimo sulaukė dar praėjusiais metais, kadangi šiuose namuose įdiegta daug išmanių, energiją taupančių sprendimų: saulės kolektoriai, dujinė katilinė, grindinis šildymas, aukščiausios klasės langai,” – sėkmingo pardavimo priežastis vardija UAB „Santariškių namai” direktorius Valdas Kaulinis. „Pavyzdžiui, pirmojo etapo „Mėta 1″ gyventojai praėjusią žiemą už šildymą mokėjo vidutiniškai tik 2-2,5Lt/kv. m.” – teigia V. Kaulinis. Šilumos kaina naujose „Mėtose” turėtų būti dar žemesnė – jose bus įrengtas itin ekonomiškas  geoterminis šildymas.

Pirmieji „Mėta” kotedžai jau baigti statyti ir parduoti, juose jau gyvena naujakuriai. Taip pat baigiamas statyti 3 aukštų daugiabutis namas „Mėta 3″. Šiuo metu statomi kotedžai „Mėta 5″ ir „Mėta 6″ bus pastatyti šių metų rudenį, tačiau daugiau nei pusė butų ir kotedžų jau  yra parduoti. Naujų „Mėta 7, 8 ir 9″ etapų statyba pradėta balandžio mėnesį, juose suprojektuoti 18 būstų, kurių plotas svyruoja nuo 67 iki 100 kvadratinių metrų. Visi būstai turės kiemelius arba terasas, juose, kaip ir ankstesniuose etapuose, bus diegiami išmanūs energiją taupantys sprendimai.

Įmonių grupė „Eika” Santariškėse jau pastatė virš 900 būstų, bei prekybos centrą „Ikiukas”. Planuojama, kad iki 2015 metų pabaigos šiame kvartale iš viso bus pastatyta apie 1150 būstų.

Apie įmonių grupę „Eika”

1992 m. įkurta bendrovė „Eika” yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika” – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba” – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovacijos patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos” – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros specialistai. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti Kokybės standartai ISO 9001:2000, Aplinkosaugos standartai ISO 14001:2004 ir Darbuotojų saugos ir sveikatos standartas OHSAS18001:2007

Daugiau informacijos jums suteiks:

Valdas Kaulinis
UAB „Santariškių namai” direktorius
Tel. +370 5 250 5361
Faks. +370 5 2514 256
El. paštas: info@santariskiunamai.lt
www.santariskiunamai.lt