„Eika“ tarptautiniuose NT „Euromoney“ apdovanojimuose pripažinta geriausia 2016 metų gyvenamojo būsto plėtros ir geriausia mišrios paskirties projektų plėtros įmonė Lietuvoje

Tarptautinis kapitalo ir finansų rinkų leidinys „Euromoney“ tarptautiniuose nekilnojamojo turto (NT) apdovanojimuose įmonę „Eika“ pripažino geriausia 2016 metų gyvenamojo būsto plėtros ir geriausia mišrios paskirties projektų plėtros įmone Lietuvoje.

Dvyliktą kartą vykę prestižiniai „Euromoney“ apdovanojimai buvo skiriami, apibendrinus tarptautinių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių, konsultacinių bendrovių, finansų institucijų ir investuotojų nuomonę. Apklausos rezultatai buvo grindžiami visų dalyvių vertinimu – respondentų buvo prašoma nominuoti konkurse dalyvaujančias kompanijas, kurios, jų manymu, buvo geriausios – užėmė pirmąją, antrąją ir trečiąją vietas kiekvienoje iš kategorijų savo šalyje.

„Tarptautiniai „Euromoney“ apdovanojimai paprastai yra skiriami įmonėms, ne tik mokančioms dirbti greitai ir efektyviai, sėkmingai reaguojančioms į rinkos pokyčius, diegiančioms naujoves, bet ir gerai vertinamoms kitų tos pačios rinkos atstovų, partnerių bei konkurentų. Džiaugiamės, kad mūsų pastangos ir įdirbis buvo pastebėti net dvejose kategorijose – gyvenamojo būsto bei mišrios paskirties projektų plėtroje“, – sako UAB „Eika“ plėtros direktorius Martynas Žibūda.

Šiais metais dėl geriausiųjų vardo iš viso varžėsi 2169 dalyviai iš skirtingų pasaulio šalių, kovo 4 d. – gegužės 9 d. pateikę savo vertinimus. Tarptautiniai „Euromoney“ apdovanojimai sulaukia vis daugiau verslo atstovų dėmesio – nuo 2015 metų bendras dalyvių skaičius išaugo 23,7 procentais.

„Euromoney“ vertinimu, geriausia Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros įmone UAB „Eika“ buvo pripažinta ir 2013, 2012, 2011, 2010, 2008 bei 2007 metais, geriausia Lietuvos gyvenamojo būsto plėtros įmone – 2010 ir 2008 metais bei geriausia Lietuvos mišrios paskirties projektų plėtros įmone – 2009 metais.

Apie įmonių grupę „Eika“

1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Įmonė jau pastatė daugiau nei 3750 butų ir 320 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. „Eika“ daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „EIKA namai Pilaitėje“.