Gyvoje CORE konferencijoje didžiausias dėmesys – NT rinkos plėtrą lemsiantiems pokyčiams

LNTPA su partneriais jau 10 kartą organizuoja vieną svarbiausių NT verslo bendruomenės renginių – CORE konferenciją! Kasmetinis ir jau gražia tradicija tapęs NT profesionalų renginys vyks vasario 10 dieną GYVAI!

Didžiausiame NT verslo renginyje – rinkos dalyviams itin aktualūs pranešimai bei reikšmingi pokalbiai jautrių ekonomikos ir geopolitikos įvykių kontekste:

 • CORE konferencijoje aplinkos ministras kalbės apie naujoves ir pokyčius, kurie turės svarios įtakos NT rinkos plėtrai.
 • Lietuvos banko atstovai su NT lyderiais diskutuos apie NT rinkos ateitį ir koks labiausiai tikėtinas scenarijus laukia šio sektoriaus.
 • CORE dalyvių laukia tikra PREMJERA: viena įtakingiausių šalies NT bendrovių pirmą kartą pristatys išsamų 2022 metų NT pirkėjo portretą.
 • Teisėkūra ir verslo vaidmuo joje: kaip skatinti spartesnę bendradarbiavimo evoliuciją?
 • Žemės nuomos mokesti, visuotinis NT mokestis, infrastruktūros mokestis: kaip taikysime, prisitaikysime, kaip įgyvendiname ir įgyvendinsime, ir kokie modeliai tinkamiausi Lietuvai?
 • Kokie yra NT rinkos dalyvių lūkesčiai ir planai 2022 m.?

Naujausi statistiniai duomenys, analitinės įžvalgos, investiciniai poslinkiai ir kiti svarbūs NT rinkos tyrimai žymiausių rinkos profesionalų akimis ir dar daug kitos svarbios informacijos bus pateikta CORE konferencijos dalyviams!

CORE konferencijoje dalyvauja aukščiausio rango valdžios atstovai kaip aplinkos ministras Simonas Gentvilas, Seimo pirmininkės pavaduotojas Vytautas Mitalas, Lietuvos banko valdybos pirmininkas Gediminas Šimkus, aplinkos viceministras Darius Kvedaravičius ir kt. Stambiausi ir žymiausia NT rinkos dalyviai: LNTPA valdybos narė, teisės firmos „Sorainen“ partnerė Aušra Mudėnaitė, LNTPA valdybos narys, „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis, LNTPA valdybos narys, „Eriadas“ akcininkas Donatas Jurevičius, „Eika“ plėtros vadovas Martynas Žibūda, „Omberg group“ vadovė Dalia Andrulionienė, „SBA Urban“ vadovas Giedrius Muliuolis, „Ober-Haus“ analitikas Raimondas Reginis, „Inreal“ analitikas Tomas S. Kvainickas, „Newsec“ analitikas Mindaugas Kulbokas, „Citus“ analitikas Šarūnas Tarutis ir kt.

Visą pranešėjų komandą ir išsamią programą rasite čia.

Jei jau suplanavote savo kalendoriuje CORE konferenciją – sveikiname: Jūsų laukia išties vertinga ir naujų žinių kupina vasario 10 d.

Jei dar nespėjote, labai rekomenduojame nepraleisti išskirtinės progos gyvai išgirsti pagrindines ir svarbiausias naujienas, lemsiančias sėkmingą Jūsų verslo plėtrą. Bilietus galite įsigyti čia

Trumpai:

 • Renginys vyks vasario 10 dieną, ketvirtadienį;
 • Registracija prasideda 8.00 val., programos pradžia – 9.00 val.;
 • Konferencija vyks Radisson Blu Hotel Vilnius, Konstitucijos pr. 20;
 • Renginio metu privaloma dėvėti respiratorius;
 • CORE konferencija 2022 vyks GYVAI!