Hanner ir CUP žada išlaikyti visus darbuotojus ir nemažinti atlyginimų

Šaliai kovojant su COVID-19 virusu vienas didžiausių NT plėtotojų Lietuvoje „Hanner“ įsipareigoja iki metų pabaigos neatleisti nei vieno darbuotojo ir nemažinti darbo užmokesčio. Vilniaus prekybos centras CUP prekybos atsigavimo tikisi vėliausiai rugsėjį ir iki to laiko taip pat žada išlaikyti visus darbuotojus ir jų dabartines pajamas.

Bendruomeniškumas padės mums lengviau išgyventi šį karantino laikotarpį ir greičiau pakilti iš krizės. Kinija po truputį jau grįžta į įprastą gyvenimą. Jie parodė, kad solidarumu ir disciplina virusą įveikti galima kiek daugiau nei per du mėnesius. Mes tikime, kad NT rinka netruks atsigauti ir ketiname išlaikyti visus darbuotojus ir jų darbo užmokestį iki metų pabaigos“, – sako „Hanner“ vadovas Arvydas Avulis.

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Hanner“ šiuo metu turi 80 darbuotojų ir Lietuvoje plėtoja šešis gyvenamuosius projektus bei vykdo biurų statybą Vilniaus miesto centre.

Susiklosčiusi situacija dėl Lietuvoje sparčiai plintančio koronaviruso COVID-19 yra sudėtinga visiems. Dėl veiklos apribojimų mums taip pat nelengva, tačiau esame atsakingas verslas ir mažinti darbuotojų skaičiaus bei jų atlyginimų neplanuojame. CUP prekybos centro kolektyvas – 15 darbuotojų. Kiekvieno jų kompetencija ir atliekamas darbas yra labai svarbūs įmonei, todėl stengiamės juos išsaugoti„,- sako CUP generalinė direktorė Ona Nevinskienė.

Abi įmonės skyrė lėšų į Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos renkamą fondą ir padėjo įsigyti Lietuvos medikams reikalingų apsaugos priemonių. Iš viso į LNTPA sąskaitą surinkta per 228.000 eurų.

Bendruomeniškumas ir aktyvus veikimas yra geriausias atsakas į šios dienos situaciją. Dabar svarbiausia visiems daryti, ką galime geriausio, pasitelkti visus vietinius ir tarptautinius ryšius norint įveikti virusą ir apsaugoti labiausiai pažeidžiamus. Didžiuojamės visais nariais, kurių kiekvienas prisidėjo prie paramos medikams ir kartu įkalbino partnerius, kitus verslus prisidėti. Šiandien visi suprantame, ką turime daryti, kad iš šitos situacijos išeitume kuo greičiau, sustiprėję ir parėmę vieni kitus“, – sako LNTPA vadovas Mindaugas Statulevičius.

Už asociacijos surinktą paramą nupirkta apsaugos priemonių siunta Lietuvą turėtų pasiekti artimiausiu metu. Iki šiandien išdalinta 134.000 apsauginių pirštinių, 1000 buteliukų dezinfekcinio skysčio ir 1500 respiratorių. Parama renkama toliau ir tiesiogiai medikus netrukus pasieks dar daugiau pagalbos.