„Hollister Incorporated“ prietaisų gamyklos statybos patikėtos „YIT Kausta“

JAV medicinos prietaisų gamintoja „Hollister Incorporated“ naujos gamyklos statybas Kaune patikėjo darnios NT plėtros bendrovei „YIT Kausta“. Naujose patalpose bus gaminami medicinos prietaisai. Sandoris sudarytas pirmajam statybų etapui.

Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje suprojektuota gamykla užims 24 tūkst. kvadratinių metrų plotą. Pradėtas statybas užbaigti planuojama 2019 m. Per kelerius artimiausius metus „Hollister Incorporated“ planuoja Lietuvoje investuoti per 50 mln. Eur ir sukurti apie 300 naujų darbo vietų.

Pasak Jameso W. Humphries, vyriausiojo „Hollister Incorporated“ viceprezidento, atsakingo už tyrimus, plėtrą bei tarptautines operacijas, sprendimą įsikurti Lietuvoje nulėmė kelios priežastys: patogi šalies geografinė padėtis, palanki investicinė aplinka ir itin kvalifikuotų darbuotojų gausa.

„Džiaugiamės pradėdami naujų gamybinių patalpų statybas Lietuvoje. Tęsiama mūsų plėtra Europoje, lemianti didžiąją pardavimų dalį, paskatino didinti ir gamybinius pajėgumus. Dėl gerai išvystytos infrastruktūros ir talentingų specialistų Lietuva ir ypač Kauno regionas atitiko mūsų poreikius“, – sakė kompanijos atstovas.

„Naujos investicijos Kauno regione – puiki žinia visam miestui ir medicinos bei inžinerijos sričių specialistams, bei šias žinias įgyjantiems studentams. Vertiname reiklaus ir tik aukščiausios kokybės besitikinčio užsakovo pasitikėjimą. Džiaugiamės, kad būtent Kauno rajone statysime pastatą, kuriame darbuotojai dirbs saugiai, o darbo sąlygos išties bus komfortiškos“, – teigia statybas vykdančios „YIT Kausta“ vadovas Kęstutis Vanagas.

Tai ne pirmos gamybinės patalpos, kurias stato „YIT Kausta“. Bendrovė yra atlikusi „Finnfoam“ gamyklos, metalo gaminių štampavimo laboratorijos, VICI gamybinių pastatų Plungėje, „Scania“ gamybinių bazių ir kt. statybas. Šiuo metu vykdo pramonės ir sandėliavimo pastato statybas Kauno LEZ bei „Philip Morris Lietuva“ sandėliavimo patalpų statybos darbus Klaipėdoje.

Apie statytoją „YIT Kausta“ įmonių grupę

Įmonių grupė „YIT Kausta“ priklauso didžiausiam Suomijos statybos paslaugų koncernui „YIT Corporation“. Suomijos statybos paslaugų koncernas veikia nuo 1912 m. Įmonės padaliniai veikia Vidurio ir Rytų Europoje, Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Rusijoje. YIT priklausančiose įmonėse 8 šalyse dirba per 5,3 tūkstančius darbuotojų.

Nuo 1966 m. Lietuvoje veikiančią įmonių grupę „YIT Kausta“ sudaro viena didžiausių Lietuvoje rangos, statybos paslaugų ir komercinio nekilnojamojo turto vystymo įmonių AB „YIT Kausta“ bei gyvenamosios statybos objektų tiesioginiais pardavimais ir projektų plėtra užsiimanti UAB „YIT Kausta būstas“.

Nuo 2001 m. įmonė Lietuvoje jau sėkmingai įgyvendinusi 28 būsto projektus Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje, kuriuose įrengė apie 2300 butų.

Apie „Hollister Incorporated“

„Hollister Incorporated“ yra nepriklausoma, darbuotojų valdoma kompanija, kuri vysto, gamina ir parduoda sveikatos priežiūros produktus visame pasaulyje. Kompanija kuria ir gamina stomos priežiūros, šalinimo sistemos sutrikimus lengvinančias priemones bei intensyvios terapijos ir žaizdų priežiūros reikmenis, taip pat rengia mokomąją medžiagą pacientams ir sveikatos apsaugos sistemos profesionalams.

„Hollister Incorporated“ jau daugiau kaip 95 metus dirba sveikatos apsaugos profesionalams bei klientams ir yra įsipareigoję padėti jų produktus naudojantiems žmonėms gyventi orų ir daugiau pasitenkinimo teikiantį gyvenimą. Ilinojaus valstijoje Libertivilyje (JAV) veikianti bendrovė turi gamybos ir platinimo padalinių trijuose žemynuose, biurus daugiau nei 25 pasaulio šalyse ir tiekia produkciją į daugiau kaip 80 rinkų.