Į „Smiltynės Jachtklubo“ komplekso plėtrą investuojama 730 000 eurų

2016 m. lapkričio 22 d. Smiltynė, Klaipėda. „Smiltynės Jachtklube“ (Smiltynės g. 25, Klaipėda) pradėti plėtros darbai. 2017 m. gegužės 1 d. duris atvers antrasis „Smiltynės Jachtklubo“ viešbutis. Naujasis viešbutis pasiūlys 25 šeimyninius apartamentus su virtuvėlėmis ir erdviomis terasomis. Komplekse bus įrengta konferencijų salė, talpinanti 100 žmonių, bei dvi patalpos, talpinančios 200-500 žmonių, skirtos  koncertams bei įvairiems pramoginiams ir meniniams renginiams. Į projekto plėtrą investuojama 730 000 eurų.

Pasak projekto vystytojo, „Inreal valdymas“ NT valdymo departamento vadovo Agniaus Tamošaičio, naują kokybę „Smiltynės Jachtklubo“ kompleksui suteiks netradicinių erdvių salės su dideliais panoraminiais langais, įkurdintos rekonstruotuose elinguose. „Šios salės, talpinančios iki 500 žmonių, suteiks galimybę organizuoti renginius ir šventes nesibaiminant dėl oro sąlygų, kurios Lietuvoje yra sunkiai prognozuojamos“, teigia A. Tamošaitis.

„Praėjęs sezonas parodė, kad geidžiamiausi yra šeimyninio tipo viešbučio apartamentai. Todėl naujasis viešbutis pasiūlys net 25 tokius numerius su virtuvėlėmis, terasomis bei kondicionavimo sistema kambariuose“, pasakoja „Smiltynės Jachtklubo“ viešbučio vadovė Ana Timonina.

Vienu metu dviejuose komplekso viešbučiuose galės apsistoti iki 140 suaugusių žmonių. Susisiekimas su kontinentu bus galimas ne tik keltu, bet ir vandens taksi. Teritorijoje yra galimybė organizuoti renginius iki 2000 žmonių. Bendra investicija į „Smiltynės Jachtklubo“ viešbučių atnaujinimą ir plėtrą – 1 mln. 330 tūkst. eurų.

APIE: „Smiltynės Jachtklubas“ – tai išskirtinis laivybos, apgyvendinimo ir pramogų kompleksas Kuršių nerijoje. „Smiltynės jachtklubo“ viešbutis priklauso UAB „DOMMO Nerija“, o uosto krantinių savininką VšĮ „Klaipėdos jachtklubas“ per pusę valdo UAB „DOMMO Nerija“ ir Klaipėdos miesto savivaldybė.