In memoriam Gediminui Pruskui

LNTPA bendruomenę pasiekė netikėta ir labai skaudi žinia – gegužės 27 d. netekome mūsų brangaus valdybos nario Gedimino Pruskaus, „Inreal grupės“ vadovo.

Visą savo profesinę karjerą nekilnojamojo turto srityje dirbęs Gediminas išliks mūsų atmintyje kaip šiltas, pagarbus, orios pozicijos žmogus, kupinas veržlių minčių ir pažangių sprendimų. Negalima buvo nesižavėti jaunojo verslininko profesionalumu ir atsakinga lyderyste. Įgyvendinęs daugelį sėkmingų verslo projektų Vilniuje ir pajūryje, Gediminas nepertraukiamai nuo 2012 m. buvo aktyvus LNTPA valdybos narys, dėstė ISM universitete, ypač domėjosi ir rėmė tvaraus verslo plėtrą.

Jo ekspertinės įžvalgos buvo vertingos formuojant asociacijos pozicijas teritorijų planavimo, statybos normavimo, mokesčių sistemos tobulinimo srityse, o suburta komanda – viena iš atviros nekilnojamojo turto rinkos analitikos lyderių, savo įžvalgomis talkinusi sprendimų priėmimui profesionalų bendruomenei ir būsto pirkėjams.

Gedimino vadovaujama bendrovės Inreal komanda buvo nuolatinė asociacijos iniciatyvų dalyvė – viena profesionalų konferencijos CORE steigėjų, nuolatinė Būsto mugės dalyvė, bendrovė dukart laimėjo geriausio metų NT projekto konkurso „Už darnią plėtrą“ nominacijas, LNTPA drauge su Kultūros paveldo departamentu inicijuotos autentiškumo programos „Atkurta ir autentiška“ laureatė.

Paminėtinas ir stiprus bendrovės bei jos vadovo socialinis įsipareigojimas pažeidžiamiausiems: eilę metų pajūryje rengta akcija „Padovanok vaikui vasarą“, su LNTPA bendruomene organizuota parama COVID pandemijos metu medikus aprūpinant būtiniausiomis priemonėmis, šiemet apgyvendinti ir aprūpinti karo Ukrainoje pabėgėliai Lietuvoje.

Lietuvos verslo bendruomenė neteko išskirtinio savo nario, kuris ją turtino ir augino.

Siunčiame gilią užuojautą Gedimino šeimai, artimiesiems, draugams ir visai Inreal komandai. Gedime kartu su jumis.