Inreal grupė paskelbta Nacionaline Nugalėtoja Europos verslo apdovanojimuose 2016/17

2015 m. rugsėjo 6 d. Inreal grupė paskelbta Nacionaline Nugalėtoja prestižiniame Europos verslo apdovanojimų (European Business Awards) konkurse, Aplinkos ir verslo darnos kategorijoje, kur dalyvavo pristatydama „Dangės krantinių“ projektą. Nacionalinio Nugalėtojo vardą Inreal grupė gauna jau antri metai iš eilės. 10-tajame Europos verslo apdovanojimų konkurse dalyvavo daugiau nei 33 000 bendrovių ar jų grupių iš 34 Europos šalių. Kompanijos, paskelbtos Nacionaliniais Nugalėtojais, įgijo teisę dalyvauti kitame konkurso etape siekiant pagrindinio apdovanojimo – „Ruban d’Honneur“ garbės juostos.

Tai, kad Inreal grupei jau antri metai iš eilės suteikiamas Nacionalinio Nugalėtojo titulas, rodo teisingą mūsų požiūrį į darnią plėtrą“, – teigia „Inreal valdymas“ direktorius Gediminas Pruskus. Pasak jo, „Dangės krantinės“ yra tas projektas, kuris akivaizdžiai parodo, kaip verslo indėlis į šalies kultūros ir istorijos paveldą gali būti įvertintas ne tik konkurso teisėjų, bet ir visuomenės.

Adrian Trip, Europos verslo apdovanojimų generalinis direktorius sako: „Sveikiname Inreal grupę ir visas kompanijas, kurios buvo išrinktos Nacionalinėmis Nugalėtojomis atstovaujančiomis savo šalis. Jos yra stipraus Europos verslo bendruomenės centras, rodantis inovacijų, etikos ir sėkmės vertybinius principus“.

Kitam konkurso etapui Nacionaliniai Nugalėtojai turi pristatyti video filmą, pasakojantį jų unikalią verslo sėkmės istoriją. Teisėjų sprendimu bus išrinkti geriausi Europoje savo kategorijose, kurie susigrums didžiajame finale 2017 metais. Dalyvių video filmai taip pat bus paviešinti visuotinei peržiūrai ir balsavimui www.businessavardseurope.com svetainėje.

2015/16 metų konkurse dalyvavusių įmonių bendros metų pajamos viršija 1,2 trilijonus eurų, jose dirba 2,5 mln. darbuotojų.

Daugiau informacijos apie Europos verslo apdovanojimų konkursą bei jo rėmėją tarptautinę audito, mokesčių ir konsultacijų kompaniją RSM galima rasti – www.businessawardseurope.com arba www.rsmi.com.

APIE INREAL GRUPĘ

Inreal grupė, Inreal grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal valdymas“, UAB „Inreal“ ir UAB „Inreal GEO“ teikia bene plačiausią Lietuvoje nekilnojamojo turto paslaugų spektrą. Inreal grupės įmonės priklauso AB „Invalda privatus kapitalas”. Jose šiuo metu dirba virš 100 darbuotojų, įmonių biurai ar atstovybės veikia 11 šalies miestų (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Mažeikiai, Alytus, Plungė, Utena, Tauragė, Druskininkai). Per daugiau nei 20 veiklos metų įgyvendinta virš 50 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. Šiuo metu vystomi nekilnojamojo turto projektai Neringoje: „Marių verandos“ ir „Nidos rytys“, Klaipėdos senamiestyje – „Dangės krantinės“ bei verslo centras Vilniuje HIGHWAY. Valdoma apie 120 000 kv. m komercinių patalpų, tarpininkaujama nuomojant ar parduodant daugiau nei 550 tūkstančių kv. m komercinių patalpų, virš 550 gyvenamojo būsto objektų, per 300 sklypų, 50 gyvenamojo būsto projektų, 24 investiciniuose objektuose ar jų portfeliuose. Per metus parengiama daugiau nei 4 900 vertinimo ataskaitų, per 80 konsultacijų (galimybių studijų, investicinių memorandumų, rinkos tyrimų). Įvertinto turto vertė viršija 725 milijonus eurų. 

 

Daugiau informacijos:

Rūta Merčaitienė

INREAL GRUPĖS marketingo ir komunikacijos vadovė

+370 611 29 779  |   ruta.mercaitiene@inreal.lt