„Inreal“ grupė užbaigė Žalgirio94 verslo centro projektą

„Inreal“ grupė užbaigė Šnipiškėse plėtotą Žalgirio94 (Žalgirio g. 94) verslo centrą. 8 aukštų su antstatu, 3280 kv. m bendro ploto A+ energinės klasės pastatą suprojektavo „2L Architektai. Generalinis rangovas – „Naresta“. Investicijos į projektą sieks 7,2 mln. eurų.

Verslo centre jau spalio pabaigoje duris atvėrė Caffeine kavinė, netrukus įsikurs Goštauto odontologijos klinika. Šiuo metu išnuomota apie 60 proc. verslo centro patalpų. Į Žalgirio94 verslo centrą kelsis ir „Inreal“ grupės Vilniaus biuras.

„Vienas patraukliausių „Žalgirio94“ verslo centro išskirtinumų – nedidelis, vos 300 kv. m aukšto plotas, kurio centre esanti lifto-laiptinės ašis sukuria efektyvų judėjimą pastato viduje ir gausesnį natūralios šviesos patekimą į darbui skirtas erdves. Nuomininkai išnaudoja šį architektūrinį sprendimą patogiam biurų skaidymui, ergonomiškų darbo vietų įrengimui pagal tuo metu egzistuojančius jų poreikius“, – teigia „Inreal“ grupės vadovas Gediminas Pruskus. Pasak jo, Covid-19 pandemija įnešė pokyčių į biurų nuomos rinką, tačiau lengvai pasiekiamos, funkcionalios ir komfortiškos darbo vietos prioritetas išlieka.

Požeminėse ir antžeminėje automobilių aikštelėse įrengtos parkavimo vietos, užtikrinančios 1 vietą 30 kv.m. Veikia praėjimo kontrolė ir nuotolinis pastato stebėjimas. Verslo centras puikiai matomas, lengvai randamas bei patogiai pasiekiamas iš įvairių Vilniaus vietų.

Šnipiškės – vienas perspektyviausių sostinės rajonų – naujasis Vilniaus centras. Čia vystomas ir komercinis, gyvenamasis nekilnojamasis turtas. Tokia mišri plėtra kuria modernias ir energetiškai stiprias miesto erdves. Žalgirio gatvė – viena aktyviausiai besikeičiančių sostinės teritorijų, išsiskirianti itin patogiu susisiekimu su visomis Vilniaus dalimis ne tik automobiliu, bet ir pėsčiomis, dviračiu ar paspirtuku. Naujojo Vilniaus centro plėtros infrastruktūriniai projektai yra numatyti Vilniaus savivaldybės planuose.