Kauno centre iškilo naujas ekonominės klasės viešbutis

Miesto centre, Vytauto pr. 28, baigtas statyti naujas 5 aukštų ir 125 kambarių ekonominės klasės viešbutis. Pastato statybos ir rekonstrukcijos darbus atliko Suomijos koncernui priklausanti viena didžiausių statybos paslaugų grupių Lietuvoje AB „YIT Kausta”. Projektą, kurio bendra vertė siekia beveik 10,5 mln. litų, vykdo bendrovė „Doriteksas”. Planuojama, kad turistams viešbutis duris turėtų atverti š. m. balandžio 16 d.

Ibis hotel

Ibis hotel

„Vertiname, kad šiuo projektu prisidėjome ne tik prie miesto centro modernizavimo, bet ir prie turistinės klasės apgyvendinimo paslaugų plėtros Kauno mieste. Šio objekto darbams buvo keliami giežti užsakovo bei viešbutį valdančio tarptautinio tinklo reikalavimai, kuriuos mums sėkmingai pavyko įgyvendinti”, – sako bendrovės „YIT Kausta” generalinis direktorius Kęstutis Vanagas.

Viešbučio paslaugas teiks tinklas „ACCOR”, veikiantis visame pasaulyje. Tokiu būdu užtikrinama, kad turistas, atvykęs į to paties prekės ženklo viešbutį bet kokioje šalyje, gautų tą pačią apgyvendinimo paslaugų kokybę.

Viešbutis įsikūręs strategiškai patogioje vietoje – ribojasi su autobusų stotimi, vos kelių šimtų metrų atstumu yra miesto geležinkelio stotis. Bendras pastato plotas siekia 3,4 tūkst. kvadratinių metrų. Naujojo viešbučio architektūra išsiskiria moderniu fasadu su granito apdaila. Šio projekto autorius UAB „Kančo studija”.

Naujojo penkių aukštų viešbučio vietoje anksčiau stovėjo gamybinis pastatas, kuris buvo visiškai rekonstruotas, iš jo paliktas tik karkasas. Viešbučio statybos ir rekonstrukcijos darbai buvo atlikti per dešimt mėnesių.

Viešbutis buvo statomas pagal projektą „Turistinės klasės apgyvendinimo paslaugų plėtra Kauno mieste”, kuris dalinai finansuojamas iš Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo.

Apie „YIT Kausta” įmonių grupę

Įmonių grupė „YIT Kausta” priklauso didžiausiam Suomijos statybos paslaugų koncernui „YIT Corporation”. Suomijos statybos paslaugų koncernas veikia nuo 1912 m. ir valdo 450 padalinių Šiaurės ir Centrinėje Europoje, Baltijos šalyse ir Rusijoje. YIT priklausančiose įmonėse 14 šalių dirba apie 26 tūkstančius darbuotojų.

Lietuvoje veikiančią įmonių grupę „YIT Kausta” sudaro viena didžiausių Lietuvoje rangos, statybos paslaugų ir komercinio nekilnojamojo turto vystymo įmonių AB „YIT Kausta” bei gyvenamosios statybos objektų tiesioginiais pardavimais ir projektų plėtra užsiimanti UAB „YIT Kausta būstas”.