Lietuvoje lankėsi FIABCI narių delegacija

Vilniuje LNTPA kvietimu lankėsi Tarptautinės NT konfederacijos FIABCI nariai – investuotojai, nekilnojamojo turto vystytojai ir brokeriai iš Japonijos, JAV, Nyderlandų, Kipro ir Ukrainos. Pažintinėje kelionėje su Lietuvos NT rinka, svečiai, lydimi LNTPA atstovų dalyvavo susitikimuose su Vilniaus meru Artūru Zuoku, Klaipėdos vadovu Vytautu Grubliausku, ekonomistais, teisininkais ir urbanistais.

„Tokios kelionės, kada investuotojai skiria tris dienas pažinčiai su tokia maža šalimi kaip Lietuva, labai svarbios. Tai tik įrodo, kad pasaulinio lygio investuotojų susidomėjimas Europa nesibaigia ties tokiomis šalimis kaip Lenkija“, – sako organizatorius, LNTPA direktorius Mindaugas Statulevičius.

Susitikime su „Swedbank“ atstovais ir LNTPA valdybos atstovais, svečiams buvo pristatyta Lietuvos ekonomikos apžvalga ir demografijos įtaka ateities ūkio rodikliams, NT rinkai. Investuotojams taip pat buvo pristatyti keli darnaus NT vystymo projektai – „Oslo namai“, „Loft town“ sostinėje ir „Danės užutėkis“ Klaipėdoje, Klaipėdos uosto plėtros galimybės.

Po vizito Lietuvoje svečiai išvyko į Rygą, kur vyko FIABCI Europos kongresas, kuriame pranešimus skaitė bei diskusijose dalyvavo ir Lietuvos NT sektoriaus atstovai.

Už pagalbą ir paramą organizuojant šį vizitą esame dėkingi:

  • Vilniaus miesto merui Artūrui Zuokui, o taip pat Rasai Cibulskienei ir Rūtai Matonienei
  • Klaipėdos miesto merui Vytautui Grubliauskui bei mero patarėjui Simonui Gentvilui
  • VĮ „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos” kolektyvui
  • AB „Swedbank“ banko atstovams
  • Mindaugui Pakalniui UAB „SWECO Lietuva” vyr. architektui, urbanistui
  • Projektų vystytojams – UAB „Selvaag LT“, UAB „Penki kontinentai“ bei UAB „Trinapolis“,  UAB“Inreal valdymas“ ir UAB „Ambra investicijos”
  • Raidla Lejins & Norcous advokatų kontorai
  • Bei kitiems, dalyvavusiems vizito programoje

Vizito „Loft town” projekte akimirkos video reportaže .


SelvaagSwedbankVilniaus savivaldybėLoft townKlaipėdos savivaldybėportofklaipeda.lt