Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija turi naują komunikacijos ir rinkodaros vadovę

LNTPA komandos gretas papildė komunikacijos ir rinkodaros vadovė Lina Luneckienė. Daugiau nei 20 metų patirtį komunikacijos srityje turinti Lina pastaruosius keletą metus dirbo Vilniaus TV bokšto marketingo ir komunikacijos projektų vadove (AB „Lietuvos radijo ir televizijos centras“).

Lina nėra naujokė NT rinkoje: 2007-2014 buvo UAB Ober-Haus nekilnojamas turtas marketingo ir komunikacijos vadove, kartu su LNTPA kūrė jau tradicine tapusią CORE konferenciją (buvusi Lietuvos nekilnojamojo turto konferencija), aktyviai dalyvavo vidiniuose organizacijos renginiuose, kituose projektuose.

„Nuoširdžiai tikiu ir žaviuosi tuo, ką daro LNTPA.  Per 17 savo gyvavimo metų organizacija ne tik įgavo solidų ir įtakingą NT rinkos dalyvius reprezentuojantį balsą, bet svariai prisideda gerinant NT verslo mokestinę ir teisinę aplinką. Tai motyvuoja siekti dar tvirtesnių LNTPA pozicijų dialoge su atsakingomis valdžios institucijomis priimant reikšmingus, sektoriaus veiklai įtaką darančius, sprendimus“, – sako naujoji LNTPA komandos narė L. Luneckienė.

Mindaugas Statulevičius, LNTPA prezidentas, pasidžiaugė, kad į NT rinką sugrįžo specialistas, su kuriuo teko ne tik įgyvendinti svarbių sektoriui projektų, bet ir darbuotis didžiosios krizės kamuojamais 2008-2009 metais: „Turėjome išskirtinės patirties ir iššūkių tuo metu valdant itin įtemptą situaciją rinkoje. Tad galime teigti, kad prie mūsų prisijungė profesionalas, kurio patirtį ir kompetenciją labai vertinu. Kūrybinė drąsa ir pozityvumas yra puikūs priedai Linos dosjė. Tikiu, kad naujoji komunikacijos vadovė užtikrins profesionalų, kokybišką ir efektyvų LNTPA balsą ne tik išorėje, bet organizacijos narių tarpe“, – kalba LNTPA vadovas.

L.Luneckienė yra baigusi žurnalistikos ir komunikacijos studijas Vilniaus universitete. Nuo 2000 iki 2007 metų kartu su kolegomis kūrė Žinių radiją, buvo vyriausiosios redaktorės pavaduotoja.

LNTPA Komunikacijos ir rinkodaros vadovė Lina Luneckienė

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija vienija NT rinkos profesionalus: vystytojus, finansuotojus, NT ir teisinių paslaugų teikėjus. LNTPA savo veiklą pradėjo 2004 metais ir šiandien vienija 72 narius. Asociacija atstovauja narių verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja konferencijas, seminarus NT profesionalams ir plačiajai visuomenei.

Naujausias LNTPA iššūkis – NT akademija. Ambicingas projektas kuriamas kartu su partneriais – ISM, VilniusTech, Romerio ir Vilniaus universiteto dėstytojais. NT akademija – tai NT plėtros mokymų programa, skirta visiems, norintiems susipažinti ar gilinti savo žinias nekilnojamojo turto plėtros srityje.