LNTPA gretas papildė nauji nariai „Vesta Consulting“ ir NUMAI

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) prisijungė dvi naujos įmonės UAB „Vesta Consulting“ ir UAB „Mano numai“ (NUMAI).

„VESTA Consulting“ – profesionali, nuolatos tobulėjanti tvaraus verslo konsultavimo ir sertifikavimo įmonė, padedanti organizacijoms diegti tvarumo principus.

„Pastebime, kad tvarumo klausimai ir su tuo susijusios rizikos vis dažniau įtraukiami į organizacijų vadovų dienotvarkes sprendžiant tiek klimato kaitos problemas, tiek organizacijų konkurencingumo ir net išlikimo klausimus. Džiaugiamės prisijungę prie LNTPA bendruomenės ir esame pasiruošę dalintis savo kompetencija prisidedant prie NT sektoriaus kuriamo neigiamo poveikio aplinkai mažinimo ir tvaraus augimo ilguoju laikotarpiu siekimo“ sako VESTA įkūrėjas ir direktorius Evaldas Savickis.

Apie „VESTA Consulting“

VESTA Consulting“ profesionalai padeda integruoti tvarumo standartus (GRI, ESG, SDG, GRESB) verslui sukurdami individualią tvarumo strategiją. Pirmieji Pabaltijo rinkoje pradėjo rengti EDP (Environmental Product Declaration/ Produkto poveikio aplinkai deklaraciją) – tai standartizuotas tarptautinis dokumentas, pateikiantis išsamią informaciją apie statybinių medžiagų gamybos ciklo poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai.

Mūsų tikslas – padėti verslams atrasti, suprasti ir įgyvendinti tvarumo principus. Esame įsitikinę, jog darni dabartis formuoja reikšmingus ateities pokyčius.

Didžiausia patirtis sukaupta konsultuojant NT vystytojus ir NT fondus diegiant tvarumo principus tiek naujai vystomuose, tiek jau eksploatuojamuose komerciniuose ir gyvenamuosiuose pastatuose taikant geriausios praktikos tvarumo standartus (BREEAM, LEED, WELL, FITWELL).

Apie NUMAI

NUMAI – pirmasis nepriklausomas Rent2Buy operatorius Europoje, ir didžiausias gyvenamojo NT pirkėjas Lietuvoje. NUMAI tikslas – pakeisti pirkėjo kelionę iki savų namų turėjimo, o tiksliau, ją gerokai sutrumpinti. Per pirmuosius dvejus gyvavimo metus NUMAI padėjo daugiau nei 60 šeimų apsigventi savuose namuose, ir sukaupė 10 mln. eur viršijantį NT portfelį.

Apie LNTPA

LNTPA vienija 67 įmones – vystytojus, advokatų kontoras, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesus valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai.

Nuotrauka Matthew Hamilton