LNTPA gretas papildė VMGcorp

Prie Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių prisijungė tarptautinė investicijų kompanija „VMGcorp”. 25 įmones vienijanti korporacija veiklą vykdo Baltijos šalyse, Lenkijoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Pagrindinės organizacijos veiklos kryptys: investicijos į medienos perdirbimą ir tvarių medienos gaminių gamybą, atsinaujinančią energetiką, ekologiškus pakavimo sprendimus, pramonės inovacijų ir technologijų vystymą, inžinerinių medienos konstrukcijų gamybą bei efektyvų infrastruktūros ir nekilnojamojo pramoninio turto valdymą.

„Pramoninio nekilnojamojo turto plėtra ir administravimas yra viena iš VMG grupės strateginių krypčių, todėl teikiame prioritetą tvarioms investicijoms į strategines partnerystes. Lietuvos nekilnojamojo turto vystytojų asociacijos vertybės ir veiklos tikslai atitinka mūsų viziją, todėl tikime, kad šis bendradarbiavimas kurs abipusę vertę“, – apie motyvus tapti LNTPA bendruomenės dalimi kalba Egidijus Mockus, VMG grupės generalinis direktorius.

Pasak E. Mockaus, VMG grupės žinios, kompetencija ir įgyta tarptautinė patirtis pasitarnaus sklandžiam įsitraukimui į NT plėtotojų bendruomenės gretas kuriant bei vystant tvarios aplinkos projektus: „Taip pat būsime pasirengę atrasti sinergiją tarp asociacijos narių ir dalyvauti teisėkūros procese bei taip prisidėti prie šio sektoriaus plėtros“, – priduria E. Mockus.

VMG grupėje darbuojasi daugiau nei 5 tūkstančiai darbuotojų, o produkcija eksportuojama į daugiau kaip 40 pasaulio šalių.

Apie LNTPA

LNTPA vienija 69 įmones: vystytojus, advokatų kontoras, NT valdytojus, finansuotojus, bankus, projektavimo įmones. Asociacija atstovauja verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja metinę konferenciją „CORE“ profesionalams, mokymus, pažintines keliones ir edukacinį renginį „Būsto mugė“. Yra NT akademijos mokymų iniciatorė ir įgyvendintoja. Taip pat yra NT technologijų bendruomenės „PropTech Baltic“ steigėjai ir NT akademijos idėjos autorė ir įgyvendintoja.